יועץ משכנתאות פרטי

חברה לייעוץ משכנתאות


חברה לייעוץ משכנתאות המפתח לחיסכון שלכם

אתם עומדים היום בפני השאלה האם להמשיך לשלם שכירות או האם לקנות דירה? אם כך, אתם בוודאי מרגישים קצת מבולבלים, כי מי בימינו יכול להבין איך פועל שוק המשכנתאות בישראל? רוב האנשים שחיים פה חייבים לקחת משכנתא ולפרוס אותה על פני לא מעט שנים כשהם רוצים לקנות דירה, והסיבה העיקרית לכך היא לא שאנשים לא עובדים מספיק, אלא שהדירות פה מאוד יקרות. זה לא משנה אם אתם רוצים לקנות דירה של שלושה חדשים או הרבה יותר מזה, כי בכל מקרה סביר להניח שגם במקרה שלכם לא תוכלו לעשות את זה ללא משכנתא. יחד עם זאת, ולמרות שאתם יכולים לקרוא באינטרנט חומר רב ביותר אודות מסלולי המשכנתא הקיימים, לא כדאי שתקבלו את ההחלטה החשובה הזאת לבד, ובהחלט עדיף לכם לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות. חברה מקצועית שעובדת בתחום הזה תוכל ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד היום האחרון שלו, כלומר עד היום שבו תקבלו את הכסף ותוכלו לקנות את הדירה שעליה אתם חולמים, ובפירוש לא כדאי לוותר על ליווי מקצועי שכזה.

אולי יעניין אתכם לקרוא על –

 

חברה לייעוץ משכנתאות דואגת לכל התהליך

כאשר לוקחים משכנתא צריך להבין שנכנסים לתהליך מורכב ביותר, כי הימים שבהם זוג יכול היה להיכנס לבנק, לקחת משכנתא ופשוט לצאת עברו חלפו להם. ראשית, היום יש תחרות בין הבנקים ובין המשכנתאות השונות שהם יכולים לתת לכם, ושנית, בכל בנק יש מסלולים שונים של משכנתא. יש מסלולים שצמודים לדולר, יש כאלה שצמודים למדד ויש כאלה שהריבית עליהם נקבעת על פי שיטות אחרות, ולכן חשוב ביותר להבין מהן האופציות שעומדות בפניכם לפני שאתם מנסים להבין איזו משכנתא הייתם רוצים לקחת. על ידי חברה לייעוץ משכנתאות תוכלו להיות הרבה יותר בקיאים ותוכלו להבין באיזה מסלול תחסכו יותר כסף, ולכן יש משמעות אדירה להתייעצות עם חברה כזו. כמו כן, ברגע שיש לכם יועץ משכנתאות פרטי שיכול ללוות אתכם לכל אורך התהליך, אתם גם לא צריכים להגיע לבד אל הבנק כי היועץ שלכם יוכל להגיע אתכם ולעזור לכם לשכנע את הבנק לתת לכם את המשכנתא שלה אתם זקוקים.

טיפים חשובים שכדאי לקרוא לפני הפגישה עם הבנק

עוד דבר שכדאי לכם לדעת לפני שאתם הולכים לבנק כדי לבקש ממנו משכנתא, זה שיש משמעות לאופן שבו אתם מציגים את עצמכם. חברה לייעוץ משכנתאות תוכל לתדרך אתכם ולהסביר לכם בדיוק מה הבנק יכול להציע לכם ולמה אתם יכולים להסכים, אך מעבר לכל הנושא הטכני קיים גם הנושא של הרושם שאתם יוצרים. עליכם להתלבש בצורה מכובדת ולהגיע עם כל המסמכים הנדרשים, ורק אם תיפגשו לפני כן עם חברת משכנתאות תוכלו לדעת מה באמת מצפה לכם. מדהים לראות עד כמה ההופעה החיצונית שלנו יכולה להשפיע על ההחלטה הסופית של הבנק, וככל שתגיעו עם יותר ביטחון ותפגינו בקיאות רבה יותר, כך הסיכוי שלכם לקבל את מבוקשכם ילך ויגדל. השילוב שבין ייעוץ מקצועי שתוכלו לקבל אצל חברת משכנתאות ובין ההופעה החיצונית שלכם והרצינות שלכם הוא השילוב שבסופו של דבר יגרום לכך שתצאו מהבנק עם המשכנתא הרצויה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19