יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לעסקים


אין עוררין על כך שלקיחת משכנתא בתור לקוחות פרטיים היא תהליך ארוך ומורכב שמעורבים בו לא מעט אנשי מקצוע, גופים רשמיים וכמובן אדם או משפחה פרטיים. סכומי כסף גדולים מתגלגלים בין אנשים, חתימות רשמיות ופגישות ממוקדות – וכל זאת על מנת שהלקוח יוכל להגשים את החלום שלו ולגור בדירה משלו שביום מן הימים גם תהיה בבעלותו. אם זה המצב עבור לקוחות פרטיים, ללא ספק הנושא של משכנתא לעסקים יהיה מורכב ומאתגר הרבה יותר. למזלם של בעלי עסקים רבים שייתכן ויידרשו להיכנס לתהליך על מנת לרכוש נכס לעסק שלהם או לצורך הרחבת נכס עסקי קיים – ישנם יועצי משכנתאות מומחים ומקצועיים שכדאי מאד לשכור את השירותים שלהם ולקבל מהם את כל המידע הדרוש, הליווי המקצועי והסיוע החשוב בדיוק בזמן.

למה חשוב ייעוץ מקצועי לעסקים?

גם מי שמגדיר את עצמו כאיש עסקים מוצלח ואחראי וגם מי שבתור אדם פרטי לקח משכנתא בתנאים טובים – לא יוכלו בהכרח להבין לעומק את הנושא של קבלת משכנתא לעסקים. התנאים יהיו שונים, ההתייחסות לבעל העסק תהיה שונה מההתייחסות ללקוח פרטי, התהליך כולו יהיה שונה, שכן אין מדובר בנכס שמיועד לצורך מגורים אלא בכזה בעל צביון עסקי ו/או מסחרי ולבטח חוקים ותקנות שונים שקשורים בקבלת הלוואות ומשכנתאות שונים בין אנשים פרטיים לבין בתי עסק כאלה ואחרים. מי שמנהל עסק לא יהיה בעל הרבה זמן פנוי שדרוש לבירור פרטים, להגעה לפגישות עם נציגי הבנקים או להשוות בין הצעות שונות שקיבל. בדיוק לצורך כך כדאי לו לשכור את השירותים של יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה שיש לו נגיעה לעולם העסקים ומכיר את הנישה של משכנתאות לעסקים.

סוגי משכנתאות לעסקים

כאשר בעל עסק מברר אודות לקיחת משכנתא לעסקים ייתכן והוא בוחן שני סוגים עיקריים של עסקאות – 

  • רכישת נדל"ן לצורך השקעה בשכירות – ייתכן ואין לו קשר עסקי לעולם הנדל"ן אך הוא מעוניין ברכישת נכס שיוכל לאכלס אותו בדיירים בתמורה לדמי שכירות חודשיים וכך גם להעלות את הערך של הנכס וגם להרוויח מדמי השכירות.
  • רכישת נכס נדל"ני על מנת לשכן בו את העסק – כאשר לעסק יש מקום קבוע לפעול ממנו יש כאן פוטנציאל להגדלת רווחים, להגדלת החשיפה ומעגל הלקוחות וכמובן לשדר רצינות ומקצועיות כלפי הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים. ההוצאה הופכת להשקעה והעסק יכול, בדרך זו, לשגשג ולפרוח.

מה שחשוב באמת לזכור הוא שמאד לא מומלץ להיכנס לתהליך הזה ללא ליווי מקצועי צמוד שיכול לעשות את ההבדל בין תשלום נכון והגיוני עבור המשכנתא לבין תשלום מיותר של סכומי כסף גבוהים שבעל העסק יכול בקלות להימנע מהם. בפני בעלי העסקים עומדים מסלולים שונים ובהתחשב במצבם הכלכלי ובביטחונות הכספיים שעומדים לרשותם ייתכן ויומלץ לבעל העסק לקחת משכנתא גישור שמיועדת לבעלי עסקים שאפשר לעשות בה שימוש במקום בהון עצמי שקיים אך לא נזיל בעת הצורך בו (קבלת תשלום גבוה מלקוח, תכנית חסכון או פיקדון שעדיין לא משוחררים ועוד). 

היועץ המקצועי שיסייע לבעל העסק בקבלת ההחלטות יהיה הכתבות הנכונה לשמוע ממנה את העצות, הטיפים וההמלצות שקשורים לבעל העסק באופן אישי, שכן אי אפשר להצמיד תכנית משכנתא באופן זהה במדויק לדרך שבה היא הותאמה לבעל עסק אחר. יש חשיבות עצומה להתאמה האישית ולדרך שבה ייבחרו התנאים על פי מצבו הכספי של בעל העסק והתזרים שלו, שכן אלה שונים בצופן מהותי בין עסק לעסק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19