יועץ משכנתאות פרטי

תעודת זכאות למשכנתא ותחילת המשא ומתן


אחת הדילמות הבלתי פתירות בכל האמור בנושא המשכנתא היא מציאת נקודת ההתחלה. היכן כדאי להתחיל את תהליך רכישת הדירה? האם כדאי למצוא קודם כל את הבית או הדירה שהרוכשים הפוטנציאליים מעוניינים בהם, לבדוק את המחירים ורק לאחר מכן להתחיל את הליך המשכנתא? ואם יתברר שהם אינם יכולים להשיג את המשכנתא שבה הם מעוניינים? ואם יצוצו מכשולים בדרך? זכרון דברים הוא הרי עניין מחייב ומי שיחזור בו מהחוזה עלול להינזק מבחינה כלכלית. אבל הבעיה היא שגם בכיוון ההפוך לא ניתן לפעול. שום מוסד בנקאי או חוץ בנקאי לא יאשר משכנתא כל שהיא בלא שהיה תהיה קשורה לנכס כל שהוא שמיקומו, גודלו וערכו הכספי ברורים, פחות או יותר.

הדרך הנכונה להתחיל את הליך הרכישה

הפתרון הוא פשוט למי שמכיר את התהליך – השגת תעודת זכאות למשכנתא, המאפשרת להתחיל את הליך חיפוש הנכס הרצוי. תעודת הזכאות ניתנת ליחידים או לזוגות הזכאים לסיוע של משרד השיכון ברכישת הדירה. מעבר לתעודת הזכאות, חשוב להשיג גם אישור עקרוני לקבלת משכנתא מהבנק, המאשר את גובה ההלוואה המרבית שאותה ניתן לקבל. כל אלה בצרוף הסכום ההתחלתי המצוי ברשותם של מבקשי ההלוואה, יכולים לתת תמונה ברורה של גובה הסכום העומד לרשותם. מכאן ואילך הדרך ברורה – מציאת דירה שתעמוד באמות המידה הכלכליות.
התהליך של השגת תעודת זכאות למשכנתא והמסמכים הנוספים הנדרשים על מנת להתחיל את הליך הרכישה של נכס כל שהוא עשויים להיות בעייתיים. מומלץ מאד להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות מנוסה. גרוסמן ייעוץ פיננסי הוא משרד מוביל בתחומו שמאחוריו ניצבת רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. אנשי המקצוע של המשרד עושים הכל במטרה לקצר את התהליך ולהשיג את המכסימום עבור הלקוחות.
כדי לקבל את התעודה הנדרשת, יש להציג מסמכים שונים. בין השאר יש להציג אישורים על אורך השירות הצבאי או השירות הלאומי, אם היו. מסמכים אלה חשובים מאד להצלחת התהליך. כמו כן יש להמציא צילומי תעודת זהות של כל האחים והאחיות. האישורים הללו נחוצים בכל גיל, גם אם נוטלי המשכנתא חצו את גיל הארבעים או אפילו החמישים. לחילופין, ניתן למלא תצהיר הכולל את השמות ומספרי הזיהוי של האחים האחרים. יועץ משכנתאות מנוסה עשוי לסייע מאד בהשגת התעודה כאמור במהירות וביעילות.

תעודת זכאות למשכנתא ותנאי ההלוואה

אף שהריביות במשק הן הנמוכות ביותר שידעה מדינת ישראל מאז הקמתה, הרי שתעודת הזכאות כאמור מאפשרת לשפר עוד יותר את תנאי ההלוואה. שיפור התנאים בא לידי ביטוי הצורה הברורה ביותר בגובה ההחזר החודשי הצפוי. תעודת זכאות למשכנתא מציינת את הסכום המרבי אותו ניתן לקבל בתנאים מועדפים. באשר לשאר הסכום – הרי שניתן להשיג אותו באמצעות הלוואה (משכנתא) רגילה, מה שמחזיר את הרוכשים לצורך להתמקח עם הבנק על הריביות, ההצמדה ושאר התנאים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19