יועץ משכנתאות פרטי

ריבית משכנתאות – מסלולים


הדרך לדירה יכולה להיות לעיתים מעיקה, קשה ובסופו של דבר לא תמיד ניתן באמת להגיע לנכס שאותו אנו באמת רוצים ואנו נאלצים להתפשר בדירה שלא ממש משאת נפשנו. אז נכון שרובינו לוקחים משכנתא , אך לא תמיד יודעים אילו “הפתעות” עומדות מאחורי לקיחת המשכנתא הזו אילו מסלולים כדאי לקחת? האם יש תחנות יציאה כלומר שניתן להשיב חלק מהמשכנתא מחזור משכנתא מה שנקרא בשפה מקצועית ועוד נושאים רבים שאין לנו את המידע הראוי או ההבנה לדעת מה הצעד הבא, לכן כדי באמת להיות עם רגליים על הקרקע ולקחת את המשכנתא המתאימה צריך להתייעץ עם מומחים בתחום שיראו את המכלול וימליצו בהתאמה אישית על סוג ריבית משכנתאות, וכמובן החזר חודשי שנוכל לעמוד בו.

מסלולים מתאימים

 

כמו בכל דרך אנו רוצים למצוא את המסלול המתאים לנו, ונכון הדבר גם לגבי ריבית משכנתאות, אך מכיוון שתחום מסלולי המשכנתא הוא גדול ולא תמיד יודעים לדעת לאיזה מסלול לפנות , כדאי לעשות סדר וניתן לפנות לחברה שמתמחה בתחום ויכולה לתת כיוון נכון ומתאים עבור אותם אנשים שרוצים לקחת משכנתא. ניתן לשלב בין מסלולי משכנתא שונים ובכך לפרוס את המשכנתא גם למספר שנים גדול יותר וגם למסלולים שונים שלכל אחד יש את הייחודיות שלו ובכך לאפשר לזוגות ומשפחות להגיע לדירה. המסלולים הללו מאפשרים להתנהל בצורה טובה יותר והיתרון הנוסף שלהם זה שניתן למחזר משכנתא כל כמה שנים ובכך להוריד מעט מהנטל וגם מריבית המשכנתאות הנלקחות. לשם כך צריכה להיות התאמה מושלמת של המסלולים ללווה המשכנתא.

יועץ משכנתאות מקצועי זה הכרחי

סכום המשכנתא הוא לא קטן ומדובר פה בסכומים גבוהים מאוד ולא תמיד האזרח יכול לדעת כיצד לנהל את לקיחת המשכנתא, ואיזו ריבית היא צוברת, לכן התייעצות נבונה עם יועץ משכנתאות יכולה להועיל ולמצוא את הנתיב הנכון ללקיחת משכנתא. כיום ניתן למצוא יועצי משכנתאות מומחים ומקצועיים בתחומים רבים, לפני שונים אל יועץ משכנתאות כדאי לבחור יועץ המתמחה בריבית משכנתאות כך תוכלו להיות הרבה יותר שקטים וגם לדעת מה בדיוק גובה הריבית שאתם צריכים לשלם עבור לקיחת משכנתא. יועץ המשכנתא ישאל שאלות שבעזרתן יוכל לקבל את הכלים הנכונים להתנהלות מתאימה לאותו לקוח ובכך לאפשר לו מתן ייעוץ מקצועי בהתאמה מלאה לצרכיו.

ידע זה כוח

גם כאשר מדובר במשכנתאות ובריביות כאלו ואחרות לעיתים אנשים נרתעים מזה ולא רוצים להתעסק אלא נותנים לאדם מקצועי לעשות את העבודה וזה בסדר , יחד עם זאת אפשר לברר באופן עצמאי אם זה דרך חברים, משפחה, אתרי אינטרנט פורומים שונים שאנשים יכולים לספק תשובות על סמך ניסיון אישי שזה הדבר הטוב ביותר , וכך לאפשר לכם לדעת יותר דבר שנותן גם בטחון בתחום המשכנתאות, וגם תוכלו לנהל שיחה מקצועית ויכולת הבנה רבה יותר בתחום ריבית המשכנתאות מה ישכול לסייע לכם בעתיד ולנסות לשפר את ההחזר החודשי של המשכנתא. בהחלט ניתן לנהל משא ומתן בתחום זה כמובן על סמך מידע אמין. גם אם אינכם יודעים משהו או דבר מה לא ברור לכם חשוב מאוד לשאול את יועץ המשכנתאות או כל אדם מקצועי ומבין בתחום על מנת לקחת בצורה הוגנת לכם את המשכנתא המתאימה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19