יועץ משכנתאות פרטי

שרות ייעוץ לרכישת נכס – צחי גרוסמן


אז החלטתם שהגיע הזמן להפסיק לשלם את המשכנתא של בעל הדירה שלכם ושאתם רוצים לעשות שינוי, אבל איך מגיעים לשלב הזה שבאמת אפשר לקנות דירה? האמת היא, שרוב האנשים לא יוכלו לחלום על קניית דירה מבלי שהם ייקחו משכנתא, ובהחלט כדאי לכם לתכנן את ההלוואה הגדולה הזאת של חייכם. זה נכון שהעולם היה יכול להיות הרבה יותר וורוד ויפה אם כל זוג שעובד קשה היה יכול לחסוך כסף ופשוט לקנות את בית החלומות שלו, אך בעידן שבו אנחנו חיים זה לא עובד ככה. אפילו במקרים שבהם ההורים יכולים לעזור זה עדיין לא תמיד מספיק, ולכן בהחלט כדאי לכם לחשוב על המשכנתא שאתם לוקחים ושתלווה אתכם לשנים רבות. השאלה היא איזה מסלול של משכנתא כדאי לכם לבחור, ולפני הכול מה שמומלץ לעשות הוא להיפגש עם אדם כמו צחי גרוסמן, כי צחי יוכל ללוות אתכם בכל התהליך הזה והוא יהיה זה שיעזור לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר.

שירותי הייעוץ מסייעים

כדי לכם להיפגש עם צחי גרוסמן ולקבל ממנו שירות ייעוץ בכל מה שנוגע למשכנתא שאתם לוקחים כי היום שוק המשכנתאות הרבה יותר מורכב ממה שהוא היה בעבר. אם בעבר זוג היה נכנס לבנק, מבקש סכום מסוים וכך הוא היה מקבל את הלוואת חייו, הרי שהיום יש הרבה יותר מסלולים שביניהם צריך לבחור ולא תמיד הבחירה הזאת קלה. גרוסמן הוא האדם שאיתו כדאי לכם להתייעץ אם אתם רוצים לדעת איזה מסלול של משכנתא יכול להתאים טוב יותר למשפחה שלכם ולהכנסות שלכם, ואין ספק שייעוץ כזה יכול להתגלות בתור דבר מאוד יעיל בעתיד. צחי הוא אדם שיש לו הרבה מאוד ניסיון בכל מה שקשור לעולם המשכנתאות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהוא יוכל לעזור לכם מתוך כל הניסיון הרב שהוא צבר בשנות העבודה שלו.

אדם שחושב על האינטרסים שלכם

אם תיפנו אל צחי גרוסמן תוכלו להיות בטוחים שהוא יחשוב רק על דבר אחד: האינטרס שלכם. זה חשוב ביותר כי זה לא דבר שיקרה לכם כל כך בקלות אם תיפנו אל היועץ שהבנק מעמיד לרשותכם, שכן היועץ של הבנק הוא בעל אינטרס אחר לחלוטין. היועץ של הבנק רוצה שהבנק ירוויח כמה שיותר, ולכן סביר מאוד להניח שהוא ימליץ לכם לבחור במסלול משכנתא שיהיה יותר כדאי לבנק מאשר לכם, וזה כמובן חבל. לעומת זאת, צחי חושב על מה שטוב לכם והוא ישקול את הייעוץ שלו בהתאם לתיק האישי שלכם. הוא יבדוק מה היכולות שלכם, למה אתם מוכנים להתייחס ומה בדיוק אפשר יהיה להציע לכם, וכך הוא יוכל לייעץ לכם על מסלול משכנתא שיהיה לא רק משתלם אלא גם נוח מבחינת ההחזרים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים