יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לצעירים – לקנות דירה ולבחור במסלול הנכון


חתונה ואחר כך דירה. זוגות צעירים רבים בארץ ורגע קצר לאחר החתונה (לעיתים גם לפני כן) רוכשים דירה חדשה. בין אם בעיר שהתגוררו בה לפני כן ובין אם מנצלים את ההזדמנות כדי לעבור למקום מגורים חדש, בעזרת המשכנתא הם יכולים לעשות זאת ובעיקר גם ליהנות מדירה שתשמש אותם במשך שנים רבות. קבלת משכנתא לצעירים כרוכה בעמידה בקריטריונים שונים ומאלצת את הזוג הצעיר להתייחס לכך בכובד ראש כדי לוודא שאכן בוחרים את המסלול הנכון ואכן מצליחים לעמוד בהחזרים החודשיים הרלוונטיים לו.

קבלת סיוע ומימון לרכישת דירה

הבנקים והגופים השונים מציעים לזוגות בתחילת הדרך מסלולי משכנתא לצעירים. מסלולים אלה כוללים תנאים שונים, המותאמים לרמות הכנסה שונות וכן גם לתוכניות העתידיות של הזוג הצעיר עצמו. משרד השיכון מעמיד לרשותם של הזוגות הצעירים סיוע מיוחד המאפשר להם לשפר את תנאי המשכנתא באופן משמעותי, מה שמפחית הן את ההחזר החודשי והן את הריביות הכרוכות בכך. כדי לקבל את הסיוע עליהם לעמוד בכמה קריטריונים, כמו שירות בצה”ל ועוד.

בחירה נכונה של משכנתא לצעירים

לא פשוט, ובמיוחד לזוגות צעירים בתחילת הדרך, לבחור את המשכנתא המתאימה. המסלולים השונים וגם ההתמודדות עם סכומי כסף גבוהים מאד, יכולה להקשות ולבלבל לא מעט ולהפוך את המשימה הזו למורכבת במיוחד. לפני שבוחרים משכנתא חשוב להגדיר את הצרכים הקיימים ולקחת בחשבון את ההכנסות החודשיות. בני זוג העובדים שניהם במשרות קבועות, משרות מלאות מכניסות, חשוב שיעריכו מראש מה צפויות להיות ההוצאות החודשיות השוטפות שלהם וייבדקו האם אכן הוצאה נוספת של החזר המשכנתא היא אפשרית עבורם. בנוסף, חשוב שייקחו בחשבון גם את עניין ההוצאות הלא צפויות. למשל, תיקון רכב לא צפוי שיכול לעלות לא מעט כסף, טיפול שיניים חשוב או אפילו נזילה במקלחת שמצריכה החלפה של רצפות, הוצאות מפתיעות כאלו יכולות להשפיע על יכולת ההחזר החודשית ולכן חשוב שתילקחנה בחשבון.

אז, מה עושים

אם אתם זוג צעיר בתחילת הדרך ואתם מעוניינים לרכוש דירה, לפני שאתם פונים לבנק, כדאי לכם לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום ומכירים היטב את מסלולי המשכנתאות המוצעים כיום למעירים. מדובר ביועצים בעלי ניסיון רב בתחום, יועצי משכנתא שישמחו לעזור לכם לבחון את האפשרויות הקיימות ומהן לבחור במסלול הנכון ביותר עבורכם. הדבר נכון בין אם לרשותכם עומד סכום כסף ראשוני שהוא גבוה מאד ובין אם לאו. חשוב, וכבר בשלבים המוקדמים, לקבל החלטות כלכליות נכונות כדי להימנע מקשיים כלכליים בהמשך ומטעויות שיכולות לסבך אתכם בהוצאות כבדות. משרד גרוסמן ייעוץ פיננסי, אותו מנהל צחי גרוסמן, מעמיד לרשותכם שירותי ייעוץ שיעזרו לכם לבחור נכון. בעזרת שירותים אלה תוכלו לפעול בצורה חכמה יותר ולעשות צעד גדול וקריטי מאד ללא טעויות מיותרות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים