יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לצעירים זו אופציה שכדאי לכם להכיר


רוב האנשים שקונים דירות הם אנשים יחסית צעירים, והסיבה לכך היא שבמדינה שלנו צריך לא מעט שנים כדי לסיים לשלם על הדירה. כלומר, זוג צעיר שקונה דירה בגיל שלושים בדרך כלל לא יסיים לשלם עליה לפני גיל חמישים, ולכן מומלץ לקנות את הדירה כמה שיותר זמן מראש. מצד שני, לאיזה זוג צעיר יש כסף לקנות דירה? למרות שכולנו עובדים קשה בחיי היום יום וחלק מאיתנו אפילו מצליחים לחסוך קצת כסף, זה עדיין לא מספיק לנו כדי לקנות דירה, ולפעמים אפילו העזרה מההורים לא מספיקה. לכן רוב האנשים צריכים לפנות אל הבנק כדי לבקש משכנתא, ואם גם אתם שוקלים לעשות את זה אז כדאי שתדעו שיש כזה דבר שנקרא משכנתא לצעירים. זה ברור שאנשים שרק מתחילים את החיים שלהם הם בעלי הרבה פחות יכולות לעומת אנשים מבוגרים, ברוב המקרים, ולכן חשוב לדעת שיש גם משכנתאות שיותר מתאימות לצעירים.

חשוב לבחור מסלול משכנתא מוצלח

היתרונות של הייעוץ הפרטיכשמדברים על משכנתא שלוקחים לשנים רבות, בין אם זה לעשרים שנה או לשלושים שנה, צריך לשים לב היטב באיזה מסלול בוחרים. מעבר לכך שאתם צריכים להיות מודעים לאפשרות של משכנתא לצעירים, אתם צריכים גם לשים לב להחזיר המשכנתא שיהיה עליכם להתמודד איתם בשנים הקרובות. השאלה הגדולה היא איך אפשר לדעת שהמצב הכלכלי שלכם אכן יישאר בעתיד זהה למה שהוא היום, כי אולי הוא ישתפר או שהוא יהיה מורכב יותר בגלל הילדים שיהיו לכם? לא קל לחשב את כל הדברים האלה אך הם מאוד חשובים ומהותיים כשמדברים על משכנתא שלוקחים לחיים שלמים, ולכן הפתרון הוא לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לסייע לכם בנושא הזה. אני מקצוע שמכירים את מסלולי המשכנתא השונים יכולים להיפגש עם כל משפחה ולהמליץ לה על המסלול המתאים ביותר להלוואה עבורה, ואתם תראו שבצורה כזאת תרגישו הרבה יותר ביטחון לקראת הצעד החשוב שאתם עושים.

בין אם מגיע לכם ליהנות מהאפשרות של משכנתא לצעירים ובין אם יש מסלולים אחרים שיכולים להתאים לכם יותר, אתם צריכים לקבל ייעוץ בנושא. השאלה היא איזה סוג של ייעוץ אתם רוצים לקבל, כי הבנק מצידו מעמיד בפני הלקוחות שלו יועץ פנימי שיוכל לנסות לעזור לכם. עם זאת, ולמרות שהיועץ של הבנק יכול להיות אדיב ומוכשר מאוד, הוא עדיין בעל אינטרס הפוך משלכם כי הוא רוצה לדאוג לכך שהבנק ירוויח ריבית כמה שיותר גבוהה. לכן הפתרון האמיתי בנושא של ייעוץ לגבי משכנתאות הוא לפנות לקבל שירותי ייעוץ פרטי, כי ייעוץ כזה לוקח בחשבון קודם כל את טובת הלקוח. משכנתא זו הלוואה לשנים רבות ובהחלט שווה לכם להשקיע ולקבל ייעוץ מהמומחים בתחום כי זה יעזור לא רק לתחושה שלכם אלא גם למצבכם הכלכלי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19