יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא למוגבלים זה מושג שצריך להכיר


כל אחד מאיתנו היה רוצה לחיות בסיטואציה כלכלית טובה ונוחה יותר, כי העולם שבו אנחנו חיים מונע, בסופו של דבר, בעיקר מכסף. עם זאת, ולמרות החלומות של כולנו על בית גדול ועוד הרבה דברים אחרים, אפילו אנשים שבעבר חיו טוב מהבחינה הזאת עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו חשבון הבנק שלהם מוגבל. זה עלול לקרות לכם בעסק או בחשבון הפרטי שלכם, כי לא תמיד אנחנו מקבלים את ההחלטות הנכונה ביותר מבחינה כלכלית. יש גם אנשים שכן מקבלים את ההחלטות הנכונות אך נאלצים להתמודד עם מימון של דברים חריגים ויקרים במיוחד ולכן החשבון שלהם מגיע למצב מוגבל. הבעיה עם חשבונות מוגבלים זו העובדה שלמעשה המידע הזה לא נשאר רק בבנק שלכם אלא עובר לבנק ישראל ומשם גם לכל שאר הבנקים, כך שאין לכם איך להתחמק מזה. כאן מגיעה השאלה האם אדם שיש לו חשבון מוגבל יוכל לקבל הלוואה והאם קיים כזה מושג משכנתא למוגבלים, והתשובה לכך היא כן.

אתם יכולים למחזר את המשכנתא

אחד מהפתרונות הטובים ביותר בתחום של משכנתא למוגבלים זה למעשה למחזר את המשכנתא שיש לכם. זה פתרון שיכול להיות טוב רק למי שיש לו חשבון מוגבל אך הוא בעל נכס, דבר שאי אפשר להגיד על כל האנשים. מחזור המשכנתא למעשה יעזור לכם לצאת מהמצב המוגבל בבנק מהבחינה הזאת, כי למעשה בצורה כזאת תוכל לפרוס את התשלומים של המשכנתא על פני עוד חודשים או שנים. זו אופציה טובה ונוחה ולכן חשוב שתכירו אותה, כפי שחשוב שתבינו שאפילו אם יש לכם חשבון מוגבל עדיין הבנק יוכל לעזור לכם. יש הלוואות שמיועדות לאנשים עם חשבונות מוגבלים ולמרות שהבנק לא מאשר הלוואות כאלה מהר, כדאי שתדעו שהן מהוות אופציה.

התייעצו לפני שאתם בוחרים מה לעשות

בין אם מדובר על התחום של משכנתא למוגבלים ובין אם מדובר על תחומי משכנתא אחרים כמו משכנתא לעולה חדש הדבר שצריך להיות לכם ברור כבר מהרגע הראשון זה שאתם לא צריכים להתמודד עם הנושא הזה לבד. התייעצות בתחום המשכנתאות יכולה, בראש ובראשונה, ליידע אתכם לגבי האופציות שעומדות לפניכם, ושנית, זו התייעצות שיכולה לעזור לכם לבחור את הדרך המתאימה לכם. משכנתא למוגבלים זה אומנם לא דבר שאנשים שהיו שמחים לקבל, אך אם יש לכם בעיה רגעית או ממושכת בבנק אתם צריכים לדעת שעדיין יש הרבה אופציות שעומדות בפניכם. זה נכון שאתם יכולים לקרוא הרבה מידע בנושא הזה באופן עצמאי, אך אין כמו התייעצות אישית עם חברה שעוסקת בתחום הזה, ובהחלט לא כדאי לוותר על כך. אנשים שחיים ונושמים משכנתאות יוכלו לעדכן אתכם בכל האופציות שעומדות בפניכם והם יוכלו לייעץ לכם הצעד הטוב ביותר שבו תוכלו לבחור בהתחשב בסיטואציה שבה אתם נמצאים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19