יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא למוגבלים זה מושג שצריך להכיר


כל אחד מאיתנו היה רוצה לחיות בסיטואציה כלכלית טובה ונוחה יותר, כי העולם שבו אנחנו חיים מונע, בסופו של דבר, בעיקר מכסף. עם זאת, ולמרות החלומות של כולנו על בית גדול ועוד הרבה דברים אחרים, אפילו אנשים שבעבר חיו טוב מהבחינה הזאת עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו חשבון הבנק שלהם מוגבל. זה עלול לקרות לכם בעסק או בחשבון הפרטי שלכם, כי לא תמיד אנחנו מקבלים את ההחלטות הנכונה ביותר מבחינה כלכלית. יש גם אנשים שכן מקבלים את ההחלטות הנכונות אך נאלצים להתמודד עם מימון של דברים חריגים ויקרים במיוחד ולכן החשבון שלהם מגיע למצב מוגבל. הבעיה עם חשבונות מוגבלים זו העובדה שלמעשה המידע הזה לא נשאר רק בבנק שלכם אלא עובר לבנק ישראל ומשם גם לכל שאר הבנקים, כך שאין לכם איך להתחמק מזה. כאן מגיעה השאלה האם אדם שיש לו חשבון מוגבל יוכל לקבל הלוואה והאם קיים כזה מושג משכנתא למוגבלים, והתשובה לכך היא כן.

אתם יכולים למחזר את המשכנתא

אחד מהפתרונות הטובים ביותר בתחום של משכנתא למוגבלים זה למעשה למחזר את המשכנתא שיש לכם. זה פתרון שיכול להיות טוב רק למי שיש לו חשבון מוגבל אך הוא בעל נכס, דבר שאי אפשר להגיד על כל האנשים. מחזור המשכנתא למעשה יעזור לכם לצאת מהמצב המוגבל בבנק מהבחינה הזאת, כי למעשה בצורה כזאת תוכל לפרוס את התשלומים של המשכנתא על פני עוד חודשים או שנים. זו אופציה טובה ונוחה ולכן חשוב שתכירו אותה, כפי שחשוב שתבינו שאפילו אם יש לכם חשבון מוגבל עדיין הבנק יוכל לעזור לכם. יש הלוואות שמיועדות לאנשים עם חשבונות מוגבלים ולמרות שהבנק לא מאשר הלוואות כאלה מהר, כדאי שתדעו שהן מהוות אופציה.

התייעצו לפני שאתם בוחרים מה לעשות

בין אם מדובר על התחום של משכנתא למוגבלים ובין אם מדובר על תחומי משכנתא אחרים כמו משכנתא לעולה חדש הדבר שצריך להיות לכם ברור כבר מהרגע הראשון זה שאתם לא צריכים להתמודד עם הנושא הזה לבד. התייעצות בתחום המשכנתאות יכולה, בראש ובראשונה, ליידע אתכם לגבי האופציות שעומדות לפניכם, ושנית, זו התייעצות שיכולה לעזור לכם לבחור את הדרך המתאימה לכם. משכנתא למוגבלים זה אומנם לא דבר שאנשים שהיו שמחים לקבל, אך אם יש לכם בעיה רגעית או ממושכת בבנק אתם צריכים לדעת שעדיין יש הרבה אופציות שעומדות בפניכם. זה נכון שאתם יכולים לקרוא הרבה מידע בנושא הזה באופן עצמאי, אך אין כמו התייעצות אישית עם חברה שעוסקת בתחום הזה, ובהחלט לא כדאי לוותר על כך. אנשים שחיים ונושמים משכנתאות יוכלו לעדכן אתכם בכל האופציות שעומדות בפניכם והם יוכלו לייעץ לכם הצעד הטוב ביותר שבו תוכלו לבחור בהתחשב בסיטואציה שבה אתם נמצאים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים