יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא זו הלוואה טובה לרכישת דירה


מרביתנו חיים תוך ידיעה ברורה שלא עומד לרשותנו הסכום המאפשר רכישת דירה בלא התחייבות כלכלית משמעותית. זאת ועוד – מי שהסכום כאמור אכן מצוי ברשותו, עשוי לבצע פעולה די בלתי צפויה – לקחת משכנתא ולרכוש דירה נוספת. הסיבה לכך פשוטה: משכנתא זו הלוואה טובה, הן לרוכש והן למעניק ההלוואה. מדובר בהלוואה לטווח רחוק מאד, בריביות יחסית נמוכות ובתנאי החזר משתלמים.

היתרונות של משכנתא על הלוואה רגילה

ישנם מספר יתרונות ברורים למשכנתא על פני כל הלוואה אחרת. להלן חלק מהיתרונות הללו:
אורך חיי ההלוואה: פריסה של ההלוואה על פני תקופה ארוכה מאפשר החזרים קטנים מאד. אילולי היה מדובר במשכנתא ואילולי היתה דרישה להעמיד נכס נדל”ן תמורתה כערבות, סביר להניח שהלוואה כזאת היתה נפוצה מאד. אורך חייה של הלוואה ממוצעת שאיננה משכנתא מגיע במרבית המקרים לשלוש עד חמש שנים לכל היותר. במקרים מיוחדים ניתן להאריך את חיי ההלוואה לשש שנים. רק במקרים חריגים ניתן לקבל הלוואה לטווח ארוך יותר. הסיבה לכך פשוטה. ככל שמספר התשלומים רב יותר, כך גדל גורם אי הוודאות שבצידה. מעבר לשישים חודשים, הוא הופך להיות בעייתי עבור הגוף המעניק את ההלוואה ומצריך העלאת הריבית.
אחוזי הריבית: מבחינת אחוזי הריבית, משכנתא זו הלוואה טובה יחסית לכל הלוואה אחרת. בכל מצב נתון, הריביות שהבנקים או הגופים האחרים המעניקים משכנתאות גובים תהיינה נמוכות בצורה משמעותית מאלה הנהוגות בהלוואה רגילה. נכון להיום, עת הריבית במשק נמוכה במיוחד, הריביות על הלוואות הן במקרה הטוב כפולות מאשר הריבית על משכנתאות. ככל שנוטל ההלוואה מהווה סיכום רב יותר, כך ילכו ויאמירו אחוזי הריבית.

ביטוח משכנתא: עוד נושא שמדגיש את היתרון של משכנתא על פני הלוואה אחרת הוא הביטוח הניתן באופן אוטומטי למשכנתא, אף כי את הפרמיה משלם נוטל ההלוואה. ביטוח כזה מאפשר לו או ליורשים שלו להיחלץ בקלות מההלוואה, פשוט על ידי כך שיפעילו את הביטוח. הלוואות אחרות אינן מבוטחות, בדרך כלל. הביטוח היחידי שיש לגוף המעניק את ההלוואה הוא גובה הריבית ובחירה נבונה של הלווים.

משכנתא זו הלוואה טובה גם לבנקים

אבל לא רק לרוכש המשכנתא היא פשוט טובה – גם הבנקים נהנים ממנה. אילולי כן, הם לא היו ששים להעניק משכנתאות לכל דורש. חשוב להבין כי הרבה יותר משהלווה מעוניין לקחת משכנתא, הבנקים והגופים השונים מעוניינים להעניק לו אותה. משכנתא זו הלוואה טובה לבנקים, כיון שהיא מהווה עבורם דרך נאותה לתכנן את הפעילות הכלכלית שלהם לטווחים ארוכים מאד.
חשוב להביו ולהפנים את הכתוב לעיל ולהיזכר בו כאשר מתחיל המשא ומתן על תנאי המשכנתא. חשוב לזכור שאיש איננו מפסיד כאן, גם אחרי ששופרו הריביות ותנאי המשכנתא. מומלץ, עם זאת, להעזר בשירותיו הטובים של יועץ משכנתא מומחה. אנשי המקצוע של גרוסמן ייעוץ פיננסי יעשו הכל על מנת לשפר ולהיטיב את תנאי המשכנתא שלכם ולהתאים אותה ליכולות ולצרכים שלכם בצורה מיטבית.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19