יועץ משכנתאות פרטי

מרכז שמאי מקרקעין


הרצון להגיע למצב כלכלי טוב הוא רצון של כולנו, ובדרך כלל זה חלק ממה שמוביל אנשים לעשות עסקות נדל”ן שונות. בנדל”ן יש לא מעט אפשרויות להרוויח יפה, ולכן אפשר להבין אתכם מדוע אתם מחפשים מרכז שמאי מקרקעין ונכסים, שכן מאוד לא מומלץ לעשות עסקאות מקרקעין ללא שמאי מקצועי. השמאי הוא האדם שיוכל לעזור לכם להבין כמה באמת שווה הנכס שאתם מוכרים או קונים, ולכן יש לו תפקיד מפתח בכל העניין.

כיצד יסייע לכם מרכז שמאי מקרקעין

במקום כמו מרכז שמאי מקרקעין תוכלו לקבל את כל השירות שלו אתם זקוקים כדי להחליט האם לבצע את עסקת הנדל”ן שאתם רוצים. שמאי מקצועי יוכל להגיע לדירה שלכם, לראות אותה וגם להבין עד כמה היא שווה. השמאי צריך לבדוק:

  • איך נראית הגישה לדירה ואם יש לעלות מדרגות רבות
  • נתונים שונים לגבי הדירה כמו: ממתי היא קיימת? באיזה בניין היא נמצאת?
  • האם האזור שבו נמצאת הדירה זה אזור מבוקש שיש בו כל מה שצריך?

הערכתו של שמאי היא דבר חשוב ביותר בכל עזרת מקרקעין, שכן על פי הערכה זו אפשר לדעת כמה כסף לגבות.

חשיבות הערכתו של השמאי בעסקות שכירות

אם חשבתם לרגע שצריך להזמין את שירותיו של השמאי רק במקרים שבהם רוצים למכור או לקנות דירה, הרי שאתם טועים, כי למעשה שירות כזה דרוש גם כשרוצים להשכיר נכס. זה יכול להיות משרד, מחסן, בית או דירה פרטית, כי בכל מקרה יש משמעות להערכתו של השמאי. אחרי שהשמאי יהיה במקום תוכלו לדעת כמה באמת הגיוני לדרוש עבור הנכס שלכם, ולכן לא כדאי לדחות את הזמנתו. אומנם זה נכון שזו הוצאה כלכלית, אך אתם תראו שעם שומה שנעשתה על ידי שמאי יהיה לכם הרבה יותר קל להשכיר את הנכס לכל המעוניינים.

בחירת מרכז השמאות שלכם

כשמתחילים לבדוק לאיזה מרכז שמאי מקרקעין ונכסים רוצים לפנות מגלים שהאפשרויות רבות. יש לא מעט שמאים במדינת ישראל ויש כאלה שעובדים באופן עצמאי לעומת אחרים שעובדים במשותף. אחד מהדברים שיוכלו להנחות אתכם בבחירת שמאי המקרקעין שלכם זו השאלה עד כמה הוא מומחה ומקצועי, שכן לא בכל מקום תקבלו את הטוב ביותר. השמאי שלכם צריך להיות איש מקצוע שמכיר את התחום ועוסק בו מזה שנים, כי הניסיון תמיד יכול לעזור. כמו כן, שימו לב כמה אנשי מקצוע עובדים במרכז השמאות שאליו אתם מתכוונים לפנות, כי תמיד כדאי יהיה לפנות אל מרכז גדול ומוכר.

הרזומה של המקום שאליו אתם פונים חשוב לא פחות, כי הרזומה מעיד על היכולות בדרך כלל. שמאי מומחה יוכל לעזור לכם להבין עד כמה הנכס שלכם שווה וכך תוכלו להחליט מה תרצו לעשות איתו. במרכזי השמאות השונים המחירים יכולים להיות מגוונים כך ששווה לכם לבדוק גם את העלויות לפני שאתם בוחרים ממי לקבל שירות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19