יועץ משכנתאות פרטי

מיחזור משכנתא – האם כדאי?


בשנים האחרונות אנו שומעים את המושג מיחזור משכנתא, כל אדם שיש לו משכנתא בשלב מסוים רוצה להפחית ממנה ולנסות לבצע החזר חודשי קטן יותר, זאת הוא מבצע ע”י מיחזור משכנתא, בעזרת מיחזור משכנתא ניתן לצמצם במעט את ההחזר החודשי לבנק. נשמע מבטיח ומעניין? אכן אבל רק אם יודעים כיצד לבצע זאת, חשוב מאד לבדוק את כל האפשרויות שכרוחות בכך, ובכדי לא לעשות טעויות גדולות שיעלו לכם המון רצוי להתייעץ עם יועץ משכנתאות מוסמך על מנת שיעבור איתכם ויסביר את השלבים או במידה וקיימים סיכונים כאלו ואחרים במיחזור משכנתא.

כיום הכללים מעט השתנו אם בעבר היינו נוהגים לקחת משכנתא בריבית גבוהה, כיום הריבית היא יחסית נמוכה ויש כאן סוג של חלון הזדמנויות לביצוע מיחזור המשכנתא. בנוסף לכך ניתן למצוא מסלולי משכנתא כאלו ואחרים שנוחים לביצוע מיחזור משכנתא ובכך ניתן להקל מעט על ההחזר החודשי ולמזער אותו.

האם כדאי למחזר את המשכנתא ?

אחת השאלות הבוערות ביותר בקרב הלווים במשכנתא היא האם כאשר נוצרת הזדמנות למחזר את המשכנתא האם כדאי לעשות זאת ומה ההשלכות לנקיטת מהלך שכזה? בכל מהלך או נקיטת החלטה כזו או אחרת חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בנושא ולהבין לעומקם של דברים מה כדאי לעשות במצב נתון זה. לכל אחד שלוקח משכנתא יש מסלולי בחירה שונים ועל כן גם מיחזור המשכנתא הוא שונה, לכן אין תשובה חד משמעית כיוון שכל מקרה לגופו וכדי לדעת באופן מדויק וודאי יש להתייעץ עם יועץ משכנתאות מוסמך שיבהיר את התמונה ובכך לקבל אינדיקציה נכונה וביחס להחזר החודשי הקיים.

אך בכל זאת יש מספר מדדים חשובים שיש להתייחס אליהם: האם עלות הקנס כדאית? כאמור יש קנס יציאה ממסלולי הלוואה כאלו ואחרים יש לשקול היטב האם קנס זה אכן ישתלם לכם. האם ישנן עלויות נספות כמו: פתיחת תיק אם זה בבנק או בחברת משכנתאות, עלות ביטוח משכנתא, רישום בטאבו וכדומה. כל הדברים הללו יש לשקול היטב לפני שמבצעים את מהלך המחזור משכנתא.

מתי כדאי למחזר?

אם כבר החלטתם למחזר את המשכנתא כדאי לבדוק בכל שנה את הדו”ח החודשי שמגיע אליכם בדואר, כך לפי עדכוני אחוזי הריביות ניתן לזהות האם כדאי למחזר או להשאיר את המיחזור לפעם הבאה. לעיתים ניתן לקבל אחוזי ריבית טובים יותר מתנאי המשכנתא ההתחלתיים. לפני שנוקטים צעד כזה או אחר יש להתייעץ עם מומחים בתחום.

מיחזור משכנתא אצל מומחים

יש נטייה לבצע מהלכים כספיים באופן עצמאי אבל לעיתים מהלכים אילו הם לא נכונים ויכולים לעלות כסף רב. לכן אם אתם לפני החלטה לבצע מיחזור משכנתא מומלץ לפנות למשרדו של צחי גרוסמן יועץ פיננסי בכיר ומקצועי שיכול לספק לכם את התשובות בזמן אמת ולפי תמהיל המשכנתא שלכם. תהליך כזה עושים רק אצל מקצוענים.
אנו במשרדו של צחי גרוסמן מלווים לקוחות רבים בתהליכי מיחזור משכנתא ומספקים להם את התשובות בכל נושא המשכנתאות.
רוצים גם? פנו אלינו ונשמח עוד היום לקבוע לכם פגישת ייעוץ לפרטים נוספים התקשרו : 0723360881

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים