יועץ משכנתאות פרטי

מיחזור משכנתא, כן או לא?


רובנו נאלצים לעמוד מול קשיי היומיום שבכדי ליצור קורת גג עבורנו ועבור הצאצאים, אנחנו מחויבים לקחת משכנתא, אלמלא האופציה הזו, מזמן כולנו היינו נאלצים לגור אצל ההורים.

בחירת תמהיל המשכנתא היא בחירה מאוד מסובכת, במיוחד לאנשים שלא מתמצאים בכל המושגים של עולם המשכנתאות ובכלל של העולם הפיננסי. בשביל זה בדיוק תוכלו ליצור קשר עם גרוסמן ייעוץ פיננסי, שיביא את התשובות עד אליכם לבית. צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתא פרטי שמתייחס אל כל לקוח באופן האישי ביותר, ללא קטלוגים אלא מתוך אמונה כי הלקוח תמיד צודק. ידוע כי נורא קשה לעמוד מול הבנקים ומול הגופים הפיננסיים ולנהל עמם משא ומתן, ללא הכרות מעמיקה עם התחום, לכן גרוסמן ייעוץ פיננסי יוכל לייצג אתכם נאמנה מולם ולהשיג לכם את מבוקשכם במינימום מאמץ, עם הרבה ידע והרבה ניסיון.

מיחזור משכנתא

אחת מהאופציות החשובות במהלך חתימה על משכנתא, היא מיחזור משכנתא שמאפשרת החלפת המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה ואטרקטיבית יותר, עם ריבית נמוכה. על כן, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, לקרוא כל פרט בחוזה ולהבטיח לעצמכם אופציות יציאה שונות ללא עמלות. ייתכן כי הבנק יאלץ אתכם לשלם עלויות סילוק על המשכנתא הישנה, במידה ותדרשו מיחזור משכנתא, הקנס נקרא קנס היוון, שהוא למעשה הפער בין הריבית הקיימת בשוק לבין הריבית המקורית שהייתה חלק מהמשכנתא שלכם. במידה ונשארה תקופה ארוכה להמשך המשכנתא, הקנס יהיה גדול יותר, אך בכל מקרה יש לוודא מראש כי יש לכם אופציה לצאת מהמשכנתא המקורית ללא קנסות.

כיצד לחסוך כסף?

כמו כן, יש לשים לב לתקופת המשכנתא והיא בדרך כלל שתכריע בשאלה האם למחזר, כך שרק במידה והמיחזור יאפשר חיסכון לטווח הארוך, הוא יהיה כדאי. גרוסמן ייעוץ פיננסי יבחן היטב את המשכנתא המקורית שלכם ואת המשכנתא העתידית, כאמור על פי הזמן שנותר לסיום וכמובן על פי הריבית החדשה במשק. במידה ואכן מדובר בשינוי אטרקטיבי שיחסוך לכם בעלויות, הוא אכן ימליץ ואף יעזור לכם לדרוש זאת מהבנק. במידה והבנק בו לקחתם את המשכנתא המקורית לא יסכים למיחזור, תוכלו לפנות אל בנקים אחרים באותה דרישה, עד שתיענו בצורה שרציתם. ייתכן כי כיום המסלול שבחרתם דאז איננו אטרקטיבי באותה מידה, לכן מיחזור משכנתא יהיה יעיל מאוד ויעזור לכם לחסוך כסף. לעיתים המיחזור נראה טוב בעיניים, אך למעשה הוא לא יחסוך לכם כסף אלא יגרום למצב הפוך, לכן מאוד חשוב להתייעץ עם גרוסמן לפני כל צעד כזה כדי לא לעשות טעויות שתאלצו לשלם עליהן במשך שנים. גרוסמן מטפל בכל לקוח באופן אישי ולא נותן לו יחס של תיק נוסף, אלא משקיע מחשבה וזמן בכדי לתפור עבורו את הפתרון הפיננסי המתאים ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים