יועץ משכנתאות פרטי

מיחזור משכנתא, כן או לא?


רובנו נאלצים לעמוד מול קשיי היומיום שבכדי ליצור קורת גג עבורנו ועבור הצאצאים, אנחנו מחויבים לקחת משכנתא, אלמלא האופציה הזו, מזמן כולנו היינו נאלצים לגור אצל ההורים.

בחירת תמהיל המשכנתא היא בחירה מאוד מסובכת, במיוחד לאנשים שלא מתמצאים בכל המושגים של עולם המשכנתאות ובכלל של העולם הפיננסי. בשביל זה בדיוק תוכלו ליצור קשר עם גרוסמן ייעוץ פיננסי, שיביא את התשובות עד אליכם לבית. צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתא פרטי שמתייחס אל כל לקוח באופן האישי ביותר, ללא קטלוגים אלא מתוך אמונה כי הלקוח תמיד צודק. ידוע כי נורא קשה לעמוד מול הבנקים ומול הגופים הפיננסיים ולנהל עמם משא ומתן, ללא הכרות מעמיקה עם התחום, לכן גרוסמן ייעוץ פיננסי יוכל לייצג אתכם נאמנה מולם ולהשיג לכם את מבוקשכם במינימום מאמץ, עם הרבה ידע והרבה ניסיון.

מיחזור משכנתא

אחת מהאופציות החשובות במהלך חתימה על משכנתא, היא מיחזור משכנתא שמאפשרת החלפת המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה ואטרקטיבית יותר, עם ריבית נמוכה. על כן, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, לקרוא כל פרט בחוזה ולהבטיח לעצמכם אופציות יציאה שונות ללא עמלות. ייתכן כי הבנק יאלץ אתכם לשלם עלויות סילוק על המשכנתא הישנה, במידה ותדרשו מיחזור משכנתא, הקנס נקרא קנס היוון, שהוא למעשה הפער בין הריבית הקיימת בשוק לבין הריבית המקורית שהייתה חלק מהמשכנתא שלכם. במידה ונשארה תקופה ארוכה להמשך המשכנתא, הקנס יהיה גדול יותר, אך בכל מקרה יש לוודא מראש כי יש לכם אופציה לצאת מהמשכנתא המקורית ללא קנסות.

כיצד לחסוך כסף?

כמו כן, יש לשים לב לתקופת המשכנתא והיא בדרך כלל שתכריע בשאלה האם למחזר, כך שרק במידה והמיחזור יאפשר חיסכון לטווח הארוך, הוא יהיה כדאי. גרוסמן ייעוץ פיננסי יבחן היטב את המשכנתא המקורית שלכם ואת המשכנתא העתידית, כאמור על פי הזמן שנותר לסיום וכמובן על פי הריבית החדשה במשק. במידה ואכן מדובר בשינוי אטרקטיבי שיחסוך לכם בעלויות, הוא אכן ימליץ ואף יעזור לכם לדרוש זאת מהבנק. במידה והבנק בו לקחתם את המשכנתא המקורית לא יסכים למיחזור, תוכלו לפנות אל בנקים אחרים באותה דרישה, עד שתיענו בצורה שרציתם. ייתכן כי כיום המסלול שבחרתם דאז איננו אטרקטיבי באותה מידה, לכן מיחזור משכנתא יהיה יעיל מאוד ויעזור לכם לחסוך כסף. לעיתים המיחזור נראה טוב בעיניים, אך למעשה הוא לא יחסוך לכם כסף אלא יגרום למצב הפוך, לכן מאוד חשוב להתייעץ עם גרוסמן לפני כל צעד כזה כדי לא לעשות טעויות שתאלצו לשלם עליהן במשך שנים. גרוסמן מטפל בכל לקוח באופן אישי ולא נותן לו יחס של תיק נוסף, אלא משקיע מחשבה וזמן בכדי לתפור עבורו את הפתרון הפיננסי המתאים ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19