יועץ משכנתאות פרטי

מה זה מיחזור משכנתא והאם זה כדאי?


כיום רובנו לוקחים משכנתא בשביל לקנות בית. הרצון לקנות בית שיהיה בבעלות הפרטית שלנו הוא רצון טבעי מאוד. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו מתחייבים למשך שנים ארוכות מאוד להחזיר סכומי כסף גדולים מאוד. לא פעם, כעבור עשר שנים מלקיחת המשכנתא כושר ההשתכרות שלנו גדל ואנחנו רוצים לשנות את תנאי ההלוואה שלקחנו על הבית שלנו. אז מה זה מיחזור משכנתא? מיחזור משכנתא מאפשר לנו לעשות בדיוק את זה. כאשר אנחנו ממחזרים משכנתא אנחנו משנים את התנאים שלקחנו על המשכנתא שלנו לתנאים משופרים יותר. שיפור זה בתנאים יכול לחסוך לנו כסף רב מאוד.

האם כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו?

השאלה היא האם באמת כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו? התשובה לכך תלויה בשואל. יש אנשים שמאוד ישתלם להם למחזר את המשכנתא שלהם ויש אנשים שזה בכלל לא ישתלם להם. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שמיחזור משכנתא ישתלם לנו אנחנו חייבים להתייעץ עם יועץ משכנתא מומחה. יועץ המשכנתא ידע לומר לנו האם כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו ואם כן באילו תנאים כדאי לנו למחזר אותה. מיחזור משכנתא יכול לאפשר לנו להחזיר את ההלוואה תוך זמן ארוך יותר עם סכום של החזר חודשי קטן יותר, או תוך זמן קצר יותר עם סכום של החזר חודשי גדול יותר.

האם אנחנו יכולים לקחת מחזור משכנתא בשביל דירה שנייה?

פעמים רבות גם כאשר אנחנו קונים דירה שנייה כהשקעה אנחנו לוקחים בשביל המימון שלה משכנתא. השאלה היא האם כדאי למחזר את המשכנתא גם של הדירה השנייה שיש לנו? התשובה לכך היא בהחלט כן ובתנאי שזה משתלם. אנחנו יכולים לדעת אם ישתלם לנו למחזר את המשכנתא שלנו או לא רק אם נבדוק את הנושא ברצינות מול יועץ משכנתאות מוסמך. יועץ המשכנתאות ידע לייעץ לנו האם כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו או לא. בלי שנתייעץ עם יועץ לא נוכל לדעת באמת האם תהליך המיחזור משתלם או לא משתלם.

האם מחזור משכנתא מתאים גם לדירות חדשות מהקבלן?

נשאלת השאלה האם כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו גם במקרה בו הדירה שלנו היא דירה חדשה מקבלן? כלומר הדירה בבעלות שלנו הייתה חדש מהקבלן כאשר קינונו אותה.  גם כאן התשובה תלויה בערך הדירה ובמצב הכלכלי שלנו. ככל שהמצב הכלכלי שלנו טוב יותר כך יותר ישתלם לנו למחזר את המשכנתא שלנו.

לסיכום, ניתן לומר, שמיחזור משכנתא הוא תחום מורכב מאוד שיכול לאפשר לנו ליהנות מרווחה כלכלית רבה יותר. רווחה כלכלית זו תוכל לאפשר לנו להשקיע את הכסף שלנו בתחומים אחרים בחיים שלנו כמו לימודים, חוגים לילדים שלנו וחופשות משפחתיות. מיחזור המשכנתא שלנו יוכל לשפר את איכות החיים שלנו ולהפוך אותה לגבוהה יותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים