יועץ משכנתאות פרטי

מחשבון משכנתא אופטימלית


רכישה של דירה היא מההחלטות החשובות שאדם נוטל בחייו. ברוב המוחלט של המקרים על בני הזוג לקחת משכנתא כדי לכסות את העלות הגבוהה של הדירות. על אף התוכניות של שר האוצר, דירה עדיין היא נכס יקר מאוד ולכן יש לקחת משכנתא. מחשבון משכנתא אופטימלית יסייע לכם להבין מהי המשכנתא המתאימה לכם, היכן כדאי לקחת אותה ומהו ההחזר החודשי הנוח ביותר עבור היכולות הכלכליות של המשפחה שלכם. 

מהו מחשבון משכנתא אופטימלית?

מחשבון משכנתא אופטימלית מאפשר להזין את הנתונים שלכם, כדי לדעת מהי המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. ניתן להזין למחשבון נתונים כגון:

  • פריסה בשנים – תוך כמה שנים אתם מתכננים להחזיר את המשכנתא? יש אנשים המעוניינים מספר מועט של שנים ויש אחרים שדווקא רוצים לפרוס אותה לשנים ארוכות.
  • סכום ההלוואה – מהו הסכום שאתם מעוניינים לקחת? יש הנזקקים רק לסכום קטן להשלים את הכסף שיש להם עבור הדירה, ואילו אחרים זקוקים לסכום גבוה.
  • החזר חודשי – כמה כסף אתם מעוניינים להחזיר בחודש? נתון זה משתנה ממשפחה למשפחה. יש הרוצים סכום נמוך ככל הניתן ואחרים, לעומת זאת, יכולים לעמוד בהחזר חודשי גבוה.

ייעוץ משכנתא

מומלץ לקבל ייעוץ משכנתא מקצועי, לפני שנוטלים משכנתא ואף לפני שחותמים חוזה על הדירה. לא כולם יודעים, אבל יש פרויקטי נדל”ן שפחות חביבים על הבנקים והם לא יזדרזו לתת לכם משכנתא עבור הרכישה שלהם. בדרך זו אתם עלולים לחתום חוזה כי המחיר אטרקטיבי, אולם בפועל לא תצליחו לקחת הלוואה. זו בעיה שידועה בכמה פרויקטים של פרויקט למשתכן, למשל.

שנית, אפשר בהחלט להתמקח עם הבנק על נתוני המשכנתא. נתונים כגון הריבית החודשית, גובה ההלוואה ונתונים נוספים יכולים להשתנות בין הבנקים ואף בין סניפים שונים של אותו בנק.

החזרה של משכנתא אינה דבר פשוט, ולכן כדאי לכם לבצע את כל החישובים בעזרת מחשבון משכנתא אופטימלית ובעזרת יועץ משכנתא מיומן.

צחי גרוסמן ישמח לסייע לכם בחישובי מחשבון משכנתא אופטימלית, לפי הנתונים הכלכליים שלכם והתכנון הפיננסי שלכם. אנו עוזרים למשפחות רבות לרכוש דירה, בהתאם לסכומי הכסף הבסיסיים שיש להם, גובה המשכורות שלהם והתוכניות שלהם בעתיד.

התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על ייעוץ משכנתאות.

אולי גם יעניין אתכם

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים