יועץ משכנתאות פרטי

מחזור משכנתא לאחר גירושין


מעטים יודעים כי הלוואות משכנתא ניתן למחזר במטרה לשנות את תנאי התשלום ובעיקר את הריבית. אם קבלתם העלאה במשכורת, נקלעתם למצב כלכלי קשה או הגעתם למבוי סתום בו החלטתם להתגרש, מחזור משכנתא יהיה צעד אשר ישרת את האינטרסים הכלכליים שלכם. העצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל היא סבלנות. אל לכם לקבל החלטות כלכליות בעלות השפעה לטווח הארוך ללא חשיבה תחילה או ללא ייעוץ מקצועי. אם יש לכם יכולת לשאת בעצמכם בתשלומי המשכנתא ורצון להמשיך להחזיק בנכס, מחזור משכנתא לאחר גירושין יהיה צעד חכם.

מתי כדאי לבצע מחזור משכנתא לאחר גירושין?

פירוק מערכת נישואין מביא עמו קשיים רבים. שני בני הזוג נאלצים להגיע לפשרות בתחום הכלכלי והרגשי. באשר לחלוקת הרכוש, רוב הזוגות מעדיפים למכור את כל הרכוש הקיים ולחלק ביניהם את סכום הכסף. כאן בדיוק נשאלת השאלה האם הצעד הפשוט הזה הוא גם הצעד הנכון ביותר מבחינה כלכלית? במקרים בהם שני בני הזוג צפויים להתגורר בשכירות ולשלם שכר דירה בסכום דומה לסכום ההחזר החודשי של המשכנתא, נשאלת השאלה מדוע לא להמשיך בתשלום המשכנתא במקום? האפשרות למחזר את ההלוואה מיועדת לאותם מקרים בהם יש צורך בשינוי תנאי ההחזר והסכום.

רגע לפני מכירת הנכס, כדאי יהיה לשקול את הדברים שוב. מחזור משכנתא לאחר גירושין יהיה צעד נבון אשר ישרת את האינטרסים הכלכליים שלכם. בעזרת מעט עזרה מבני המשפחה, ייעוץ כלכלי וחשיבה לטווח הארוך, תוכלו להגן על האינטרסים הכלכליים שלכם ולשמור את הנכס תחת בעלותכם.

התאמה מחודשת של המשכנתא ליכולות שלכם

ראשית, נציין כי מחזור משכנתא לאחר גירושין ניתן לבצע גם בבנק אחר. מחזור המשכנתא מאפשר לכם להחליף את הבנק בו קבלתם את ההלוואה הראשונה. שנית, נדגיש כי מדובר בצעד לגיטימי ונפוץ. עם השינויים באורח החיים אנו נאלצים להכניס שינויים גם בתנאי תשלום המשכנתא. כאשר מדובר בהלוואה המלווה אתכם למשך עשרות שנים, לגיטימי יהיה לשנות את תנאי ההחזר ואת הריבית בהתאם לשינויים באורח החיים שלכם.

פרט למקרים של גירושין, מחזור משכנתא מתבצע גם במצבים בהם ישנו שיפור בהכנסה. אם ברצונכם לפדות מהר יותר את ההלוואה, מהרו למחזר את המשכנתא ולקבוע החזרים חודשיים גבוהים יותר. ניהול נכון של כלכלת הבית מתבסס על דינמיות. יש להכניס שינויים בהתאם למצב הנוכחי תוך חשיבה לעתיד. התעלמות משינויים במצבכם הכספי תביא למפלה מהירה. הלוואות משכנתא יש להתאים לצרכים החדשים. מחזור משכנתא יהיה צעד כלכלי חכם למניעת קטסטרופה כלכלית אשר עלולה להביא לאבדן הנכס.

ייעוץ כלכלי לזוגות בתהליך גירושין

מחזור משכנתא לאחר גירושין הוא רק צעד אחד מתוך רבים. מעורבות של יועץ כלכלי ניטרלי תציג בפניכם את כלל האפשרויות העומדות בפניכם. רגע לפני שאתם מוכרים את הדירה ועוברים לדירות שכורות, כדאי יהיה לעצור ולהקשיב למומחים בתחום. על אף כל הקשיים, נסו לראות את הדברים בפרופורציה נכונה. זוגות רבים מתגרשים בישראל ובעולם כולו. אפשר יהיה לפרק את היחידה הכלכלית תוך פגיעה מינימלית באינטרסים הכלכליים של שני הצדדים. במקרים בהם בני הזוג אינם מסוגלים לקבל החלטות יחדיו, המעורבות של היועץ החיצוני מתווכת בין שני הצדדים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19