יועץ משכנתאות פרטי

כל הסיבות לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות


אין ספק שבעולם של ימינו, ובמיוחד במדינה כמו ישראל, רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה מבלי לקחת משכנתא. למעשה משכנתא זו ההלוואה הגדולה ביותר שרוב האנשים ייקחו בחייהם, ולכן אם גם אתם רוצים לקנות היום דירה וצריכים להתחיל להתמודד עם הנושא הזה, בהחלט אפשר יהיה להבין מדוע זה נראה לכם מורכב. יש היום הרבה יותר סוגים של מסלולי משכנתא לעומת מה שהיה בעבר, ולכן אפילו אם שמעתם סיפורים מההורים שלכם שבזמנו פשוט אפשר היה להיכנס לבנק ולקבל הלוואה, הרי שהיום זה לא כך. זו הסיבה הראשונה שבגללה אתם צריכים לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות, כי חברה כזאת למעשה תוכל לספר לכם בצורה הטובה ביותר על מסלולי המשכנתא הקיימים.

מישהו שדואג לאינטרס שלכם

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות, זו העובדה שבחברה שכזו דואגים בראש ובראשונה לאינטרס שלכם. אתם חייבים להבין שבכל בנק שתרצו לקבל ממנו משכנתא נמצא גם לפחות אדם אחד שהתפקיד שלו הוא להיות יועץ לענייני משכנתאות, אך אותו אדם לא רואה קודם כל את טובתכם. למעשה הוא עובד של הבנק ולכן הדבר החשוב לו ביותר הוא קודם כל לגרום לבנק שלו להרוויח, מה שאומר שהוא ינסה לשכנע אתכם לחתום על משכנתא שבה הריבית שתשלמו לבנק תהייה כמה שיותר גבוהה. זו הסיבה לכך שלא כדאי לכם להתייעץ עם אדם כזה, כי למעשה הוא רואה את טובתו של מישהו אחר ולא את הטובה האישית שלכם, דבר שכמובן לא יקרה לכם אם תיפנו אל חברה פרטית שתרצה לתת לכם שירות בתחום ייעוץ המשכנתאות.

משכנתא צריך לתכנן

הסיבה הנוספת שבגללה כדאי שתיפנו אל חברה לייעוץ משכנתאות, זו העובדה שבחברה כזאת חושבים איתכם על העתיד. כלומר, חשוב להבין שנגמרו הימים שבהם אנשים היו לוקחים משכנתא בגיל שלושים ומשלמים אותה במהלך כל החיים או במהלך שלושים שנה, כי היום זה כבר שונה. אומנם סביר להניח שגם אתם תשלמו את המשכנתא שלכם לאורך שנים רבות, אך היכולות הכלכליות שלכם בוודאי גם לא תישארנה זהות למה שהן היום. לכן למעשה נהוג לומר שצריך לתכנן את המשכנתא, כי מה שמתאים לכם להחזיר היום לא יתאים לכם להחזיר בעוד עשר שנים. לרוב האנשים יהיו ילדים בשלב מסוים, ממש כפי שרוב האנשים ישפרו את ההכנסה החודשית שלהם, ולכן יכולות ההחזר תהיינה שונות. עם חברה מקצועית שעוסקת בתחומי המשכנתא השונים תוכלו להיות בטוחים שבונים ביחד איתכם את המשכנתא ומתאימים אותה בדיוק למסלול החיים האישי שלכם. בצורה כזאת תוכלו לשלם את החזרי המשכנתא הרבה יותר בקלות ולכן לא כדאי לוותר על הפניה אל חברה מקצועית שתלווה אתכם בתהליך הזה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19