יועץ משכנתאות פרטי

כל הסיבות לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות


אין ספק שבעולם של ימינו, ובמיוחד במדינה כמו ישראל, רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה מבלי לקחת משכנתא. למעשה משכנתא זו ההלוואה הגדולה ביותר שרוב האנשים ייקחו בחייהם, ולכן אם גם אתם רוצים לקנות היום דירה וצריכים להתחיל להתמודד עם הנושא הזה, בהחלט אפשר יהיה להבין מדוע זה נראה לכם מורכב. יש היום הרבה יותר סוגים של מסלולי משכנתא לעומת מה שהיה בעבר, ולכן אפילו אם שמעתם סיפורים מההורים שלכם שבזמנו פשוט אפשר היה להיכנס לבנק ולקבל הלוואה, הרי שהיום זה לא כך. זו הסיבה הראשונה שבגללה אתם צריכים לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות, כי חברה כזאת למעשה תוכל לספר לכם בצורה הטובה ביותר על מסלולי המשכנתא הקיימים.

מישהו שדואג לאינטרס שלכם

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות אל חברה לייעוץ משכנתאות, זו העובדה שבחברה שכזו דואגים בראש ובראשונה לאינטרס שלכם. אתם חייבים להבין שבכל בנק שתרצו לקבל ממנו משכנתא נמצא גם לפחות אדם אחד שהתפקיד שלו הוא להיות יועץ לענייני משכנתאות, אך אותו אדם לא רואה קודם כל את טובתכם. למעשה הוא עובד של הבנק ולכן הדבר החשוב לו ביותר הוא קודם כל לגרום לבנק שלו להרוויח, מה שאומר שהוא ינסה לשכנע אתכם לחתום על משכנתא שבה הריבית שתשלמו לבנק תהייה כמה שיותר גבוהה. זו הסיבה לכך שלא כדאי לכם להתייעץ עם אדם כזה, כי למעשה הוא רואה את טובתו של מישהו אחר ולא את הטובה האישית שלכם, דבר שכמובן לא יקרה לכם אם תיפנו אל חברה פרטית שתרצה לתת לכם שירות בתחום ייעוץ המשכנתאות.

משכנתא צריך לתכנן

הסיבה הנוספת שבגללה כדאי שתיפנו אל חברה לייעוץ משכנתאות, זו העובדה שבחברה כזאת חושבים איתכם על העתיד. כלומר, חשוב להבין שנגמרו הימים שבהם אנשים היו לוקחים משכנתא בגיל שלושים ומשלמים אותה במהלך כל החיים או במהלך שלושים שנה, כי היום זה כבר שונה. אומנם סביר להניח שגם אתם תשלמו את המשכנתא שלכם לאורך שנים רבות, אך היכולות הכלכליות שלכם בוודאי גם לא תישארנה זהות למה שהן היום. לכן למעשה נהוג לומר שצריך לתכנן את המשכנתא, כי מה שמתאים לכם להחזיר היום לא יתאים לכם להחזיר בעוד עשר שנים. לרוב האנשים יהיו ילדים בשלב מסוים, ממש כפי שרוב האנשים ישפרו את ההכנסה החודשית שלהם, ולכן יכולות ההחזר תהיינה שונות. עם חברה מקצועית שעוסקת בתחומי המשכנתא השונים תוכלו להיות בטוחים שבונים ביחד איתכם את המשכנתא ומתאימים אותה בדיוק למסלול החיים האישי שלכם. בצורה כזאת תוכלו לשלם את החזרי המשכנתא הרבה יותר בקלות ולכן לא כדאי לוותר על הפניה אל חברה מקצועית שתלווה אתכם בתהליך הזה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים