יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת משפחה ודרכים מקוריות לחיסכון


המשפחה שלנו מהווה את היקום שבו אנחנו חיים. עם בני המשפחה שלנו אנחנו נהנים, לומדים וחולקים את כל החוויות שלנו. בשביל שכלכלת המשפחה שלנו תהיה מאוזנת ויהיה לנו מספיק כסף לכל הצרכים וההנאות שלנו אנחנו צריכים לדעת לחסוך ולשמור על הכסף שלנו. כלכלת המשפחה שלנו חייבת להיות חסכונית ואיכותית. יש הרבה דרכים שאנחנו יכולים לחסוך וככל שנהיה יצירתיים יותר בדרכים שאנחנו חוסכים כך נהנה יותר מהכסף שלנו. דרכי חיסכון יצירתיות יכולות לאפשר לנו לחסוך כספים במקומות לא צפויים ובלתי שגרתיים כמו למשל על הסעת הילדים שלנו או על קנייה של מוצרים לבית הספר.

כלכלת משפחה וחיסכון – איך יועץ פיננסי יעזור לנו לחסוך בדרך מקורית?

אז איך יועץ פיננסי יכול לעזור לנו לחסוך כסף בצורה מקורית? ליועץ פיננסי יש יתרון אחד מרכזי על פנינו. יועץ זה לא מעורב רגשית בכלכלת המשפחה שלנו, לכן הוא יכול להציע לנו רעיונות מקוריים בנוגע לחיסכון של הכסף שלנו.  כך למשל היועץ יכול להציע לנו לקנות לילדים שלנו לבית הספר ספרי לימוד יד שנייה או להסיע את הילדים לגנים בתורנות עם הורים אחרים, דבר אשר יחסוך לנו גם זמן (וזמן שווה כסף) וגם הוצאות על דלק.

כלכלת משפחה וחיסכון על ידי אנרגיה חלופית

כלכלת משפחה חסכונית יכולה לבוא לידי ביטוי גם בשימוש באנרגיה חלופית. לא הרבה אנשים יודעים זאת, אבל יש דרך שיכולה להוזיל לנו את חשבון החשמל במאות ואפילו באלפי שקלים בשנה. כך למשל כאשר אנחנו מציבים בגג הבית שלנו פאנלים סולאריים אנחנו יכולים לייצר לבד את החשמל שאנחנו צריכים למכשירי החשמל בבית שלנו. חשמל סולארי מופק על ידי השמש בתהליך טכנולוגי והוא יכול לאפשר לנו להיות עצמאיים יותר מבחינה אנרגטית. מהלך זה יכול לאפשר לנו לחסוך הרבה מאוד כסף בכל שנה, כסף אותו נוכל לשים בתכנית חיסכון או לשמור אותו בשביל חופשה עתידית בחוץ לארץ.

כלכלת משפחה וחיסכון על ידי עזרה הדדית

אחת הדרכים שיכולה לחסוך לנו הכי הרבה כסף (וגם הכי הרבה כאב לב) היא עזרה הדדית. כאשר נתחיל לעזור לשכנים שלנו הם יחזירו לנו בעזרה. כך למשל נוכל לחסוך כסף על ההסעות של הילדים שלנו לחוגים – הורים אחרים ואנחנו יכולים לעשות תורנות שכל פעם הורה אחר מסיע את הילדים לחוג. בזכות העזרה ההדדית אנחנו יכולים לחסוך גם כסף צביעת הבית שלנו. במקום לשכור צבעים מקצועיים אנחנו יכולים לבקש עזרה מהשכנים שלנו או מהחברים שלנו בצביעת קירות הבית שלנו.

לסיכום, ניתן לומר, שכאשר אנחנו חושבים יצירתי ופותחים את הראש אנחנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף. יועץ פיננסי מקצועי יסייע לנו לחשוב בצורה מקורית על דרכים בהם אנחנו יכולים לחסוך כסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים