יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת משפחה ודרכים מקוריות לחיסכון


המשפחה שלנו מהווה את היקום שבו אנחנו חיים. עם בני המשפחה שלנו אנחנו נהנים, לומדים וחולקים את כל החוויות שלנו. בשביל שכלכלת המשפחה שלנו תהיה מאוזנת ויהיה לנו מספיק כסף לכל הצרכים וההנאות שלנו אנחנו צריכים לדעת לחסוך ולשמור על הכסף שלנו. כלכלת המשפחה שלנו חייבת להיות חסכונית ואיכותית. יש הרבה דרכים שאנחנו יכולים לחסוך וככל שנהיה יצירתיים יותר בדרכים שאנחנו חוסכים כך נהנה יותר מהכסף שלנו. דרכי חיסכון יצירתיות יכולות לאפשר לנו לחסוך כספים במקומות לא צפויים ובלתי שגרתיים כמו למשל על הסעת הילדים שלנו או על קנייה של מוצרים לבית הספר.

כלכלת משפחה וחיסכון – איך יועץ פיננסי יעזור לנו לחסוך בדרך מקורית?

אז איך יועץ פיננסי יכול לעזור לנו לחסוך כסף בצורה מקורית? ליועץ פיננסי יש יתרון אחד מרכזי על פנינו. יועץ זה לא מעורב רגשית בכלכלת המשפחה שלנו, לכן הוא יכול להציע לנו רעיונות מקוריים בנוגע לחיסכון של הכסף שלנו.  כך למשל היועץ יכול להציע לנו לקנות לילדים שלנו לבית הספר ספרי לימוד יד שנייה או להסיע את הילדים לגנים בתורנות עם הורים אחרים, דבר אשר יחסוך לנו גם זמן (וזמן שווה כסף) וגם הוצאות על דלק.

כלכלת משפחה וחיסכון על ידי אנרגיה חלופית

כלכלת משפחה חסכונית יכולה לבוא לידי ביטוי גם בשימוש באנרגיה חלופית. לא הרבה אנשים יודעים זאת, אבל יש דרך שיכולה להוזיל לנו את חשבון החשמל במאות ואפילו באלפי שקלים בשנה. כך למשל כאשר אנחנו מציבים בגג הבית שלנו פאנלים סולאריים אנחנו יכולים לייצר לבד את החשמל שאנחנו צריכים למכשירי החשמל בבית שלנו. חשמל סולארי מופק על ידי השמש בתהליך טכנולוגי והוא יכול לאפשר לנו להיות עצמאיים יותר מבחינה אנרגטית. מהלך זה יכול לאפשר לנו לחסוך הרבה מאוד כסף בכל שנה, כסף אותו נוכל לשים בתכנית חיסכון או לשמור אותו בשביל חופשה עתידית בחוץ לארץ.

כלכלת משפחה וחיסכון על ידי עזרה הדדית

אחת הדרכים שיכולה לחסוך לנו הכי הרבה כסף (וגם הכי הרבה כאב לב) היא עזרה הדדית. כאשר נתחיל לעזור לשכנים שלנו הם יחזירו לנו בעזרה. כך למשל נוכל לחסוך כסף על ההסעות של הילדים שלנו לחוגים – הורים אחרים ואנחנו יכולים לעשות תורנות שכל פעם הורה אחר מסיע את הילדים לחוג. בזכות העזרה ההדדית אנחנו יכולים לחסוך גם כסף צביעת הבית שלנו. במקום לשכור צבעים מקצועיים אנחנו יכולים לבקש עזרה מהשכנים שלנו או מהחברים שלנו בצביעת קירות הבית שלנו.

לסיכום, ניתן לומר, שכאשר אנחנו חושבים יצירתי ופותחים את הראש אנחנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף. יועץ פיננסי מקצועי יסייע לנו לחשוב בצורה מקורית על דרכים בהם אנחנו יכולים לחסוך כסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19