יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת משפחה – בזמן מלחמה


מלחמה היא תמיד דבר קשה ואיום. כאשר המדינה שלנו נמצאת במלחמה חיי השגרה שלנו נפגעים. באופן טבעי בזמן מלחמה אנחנו יוצאים פחות לבתי קפה ומסעדות ועושים פחות קניות. הכלכלה ודפוסי הרכישה והקנייה של כל משפחה משתנים בזמן מלחמה. בדיוק כמו שאנחנו לא מוציאים הרבה כסף ונפגעים מהמלחמה כך גם בעלי העסקים הקטנים והמשק באופן כללי סובלים מהאטה במחזור העסקים שלהם. השאלה היא איך עלינו לנהל את כספי המשפחה שלנו בזמן מלחמה? כאשר בן הזוג שלנו במילואים? וכאשר הרבה פעמים אנחנו לא יכולים לעבוד כרגיל וסכום ההכנסה שלנו נפגע? התשובה לכך היא מורכבת והיום כבר לכולם ברור שבזמן מלחמה אנחנו צריכים להתארגן באופן מיוחד.

מהי כלכלת משפחה בזמן מלחמה?

השאלה מהי כלכלת משפחה בזמן מלחמה היא שאלה חשובה מאוד. בזמן מלחמה אנחנו רוצים מצד אחד לתרום למשק הכלכלי במדינה על ידי כוח הקנייה שלנו ומצד שני אנחנו רוצים לחסוך כי אנחנו מרוויחים פחות בעצמנו. בזמן מלחמה אנחנו חייבים לנהוג בשיקול דעת מכל בחינה שהיא וגם עם הארנק שלנו אנחנו צריכים להיות זהירים. אנחנו יכולים למשל להתנהג כרגיל ולנסות לקנות חלק ממוצרי היסוד שלנו או חלק ממה שאנחנו קונים מחנויות שנמצאות בקו העימות. כאשר אנחנו קונים אנחנו יכולים לקנות כמו תמיד ואנחנו יכולים גם לקנות מוצרים אשר חיכנו זמן רב עם הקנייה שלהם כמו מוצרי ספורט או מכשירי חשמל. במידה ואנחנו לא עובדים בזמן המלחמה אנחנו יכולים לנסות לחסוך בהוצאות שלנו על המזון ועל מוצרי מותרות כמו צעצועים או אכילה מחוץ לבית. המפתח לכלכלת מלחמה נכונה הוא איזון. כאשר אנחנו מתנהגים בצורה מאוזנת עם ההוצאות וההכנסות שלנו אנחנו פועלים בצורה מדודה ושקולה וכך אנחנו גם שומרים על החיסכון ועל כלכלת המשפחה שלנו מצד אחד וגם עוזרים מצד שני למדינה בתקופה הקשה שלה.

סיכום או למה גם בזמן מלחמה אנחנו צריכים להיות עם אצבע על הדופק הכלכלי שלנו?

מלחמה היא דבר אשר מפר את השגרה שלנו ואת האיזון שלנו בהרבה תחומים בחיים כמו התחום הרגשי, המשפחתי, התעסוקתי וגם בתחום הכלכלי. בזמן מלחמה אנחנו חייבים להיות עם אצבע על הדופק. אנחנו חייבים להיות מודעים לחוסר היציבות שיש במדינה מבחינה בטחונית ומכאן גם לחוסר היציבות שיש בכלכלה. אם אנחנו למשל רוצים לשנות את תנאי המשכנתא שלנו או לרכוש בית חדש בזמן המלחמה או כשהיא תסתיים כדאי לנו מאוד לא לעשות את זה לבד. כדאי לנו לפנות ליועץ פיננסי מומחה או ליועץ משכנתא בעל ניסיון אשר יוכלו להעניק לנו עצות שיעזרו לנו לכלכל את צעדנו בתבונה. התקופה שאחרי המלחמה היא תקופה רגישה מאוד. לאחר המלחמה אנחנו יכולים לשפר מאוד את המצב הכלכלי שלנו ואנחנו יכולים גם לדרדר אותו – זה תלוי במה שאנחנו עושים. אם אנחנו לא רוצים לעשות שטויות אלא להתנהג בתבונה אנחנו חייבים לפנות למומחה בעל ניסיון שיעזור לנו. יועץ פיננסי שיש לו ניסיון הוא בעל הבנה בתהליכים הכלכליים שקורים במדינה והוא יודע לקרוא את המפה הפיננסית. יועץ זה יסייע לנו לבחור את ההחלטות שיעזרו לנו להתאושש מהמלחמה ולחזור לשגרה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19