יועץ משכנתאות פרטי

יעוץ משכנתאות פרטי והיתרונות מאחוריו


כמה פעמים אנשים קונים דירה בחיים שלהם? האמת היא, שרוב האנשים עושים צעד כזה פעם או מקסימום פעמיים בחיים, ולכן מדובר על צעד גדול ביותר. בנוסף לכך, רוב האנשים עובדים מאוד קשה כדי להגיע לשלב שבו הם יוכלו להרשות לעצמם לקנות דירה, כך שזה בהחלט טבעי שהם ירצו לעשות צעד כזה רק אחרי שהם בדקו את כל האפשרויות שעומדות בפניהם בצורה טובה ומעמיקה. אם גם אתם עומדים לקנות היום דירה ואתם יכולים לעשות את זה רק בעזרת משכנתא שתיקחו מהבנק, כדאי שתדעו שאתם נכנסים כאן לעולם מורכב ביותר, כי למעשה עולם המשכנתאות של ימינו לא דומה למה שהוא היה בעבר. היום הרבה מאוד בנקים יכולים להציע לכם משכנתא ויש גם הרבה סוגים של מסלולי משכנתאות שביניהם אתם יכולים לבחור. המסלולים משתנים גם בהתאם לסטטוס האישי לשכם. למשל אם אתם מוגבלים פיזית ישנה קטגוריית הטבה המעניקה הוזלה במשכנתא למוגבלים.  ולכן לפני הכול כדאי לכם לקבל ייעוץ משכנתאות פרטי.

מדוע חשוב לקבל ייעוץ פרטי לפני שלוקחים משכנתא?

הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לקבל יעוץ זו העבודה שכל גורם אחר הוא בעל אינטרסים ולכן הייעוץ שלו לא יהיה מספיק יעיל מבחינתכם. כלומר, זה נכון שכל זוג שרוצה לקחת משכנתא יכול גם לפנות אל יועץ המשכנתאות של הבנק ולבקש ממנו עזרה, אך חשוב ביותר להבין שאותו יועץ משכנתאות עובד בסופו של דבר בשביל הבנק. משמעות הדברים היא שהייעוץ שלו לא יהיה נטול אינטרסים, כאשר האינטרס הברור שלו הוא לגרום לבנק להרוויח כמה שיותר ולא לגרום לכם לקחת את מסלול המשכנתא שיהיה לכם הכי טוב. לכן בהחלט חשוב לכם לקבל יעוץ משכנתאות פרטי, כי ייעוץ פרטי שכזה לוקח בחשבון, לפני הכול, את הטובה האישית שלכם ולא את טובתו של הגורם שמלווה לכם את הכסף.

למה חשוב לקבל ייעוץ לפני שלוקחים משכנתא?

העניין הוא שהיום יש כל כך הרבה סוגים של משכנתאות, עד כי לא ברור אל מי כדאי לפנות ואיזה מסלול יוכל להתאים לכם יותר. כמו כן, החיים שלנו דינאמיים וסכום שהיום יהיה לכם קשה להחזיר אולי יהיה בעתיד מאוד פשוט להחזר, כך שצריך לקחת בחשבון גם את הנושא הזה. חשוב לדעת שיש מסלולים שבהם אתם יכולים למחזר את ההלוואה או שאתם יכולים לשנות את הפרטים ואת התנאים שלה, כך שאין ספק שעליכם להבין תחילה לאיזה עולם אתם נכנסים. כתוצאה מכך שמדובר על הרבה מאוד אופציות למעשה אתם עלולים להרגיש שאתם הולכים לאיבוד, וזו הסיבה שבגללה כדאי לכם לקבל יעוץ משכנתאות פרטי. ייעוץ כזה ייקח בחשבון את היכולות הכלכליות שלכם היום ואת הצפי לעתיד, ועל פי כל הנתונים האלה אפשר יהיה לעזור לכם לבחור את מסלול המשכנתא הטוב ביותר. ייעוץ כזה אומנם עולה כסף אך אתם תראו שזו תהייה הדרך שלכם לחסוך לא מעט על המשכנתא עצמה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19