יועץ משכנתאות פרטי

יעוץ משכנתאות פרטי והיתרונות מאחוריו


כמה פעמים אנשים קונים דירה בחיים שלהם? האמת היא, שרוב האנשים עושים צעד כזה פעם או מקסימום פעמיים בחיים, ולכן מדובר על צעד גדול ביותר. בנוסף לכך, רוב האנשים עובדים מאוד קשה כדי להגיע לשלב שבו הם יוכלו להרשות לעצמם לקנות דירה, כך שזה בהחלט טבעי שהם ירצו לעשות צעד כזה רק אחרי שהם בדקו את כל האפשרויות שעומדות בפניהם בצורה טובה ומעמיקה. אם גם אתם עומדים לקנות היום דירה ואתם יכולים לעשות את זה רק בעזרת משכנתא שתיקחו מהבנק, כדאי שתדעו שאתם נכנסים כאן לעולם מורכב ביותר, כי למעשה עולם המשכנתאות של ימינו לא דומה למה שהוא היה בעבר. היום הרבה מאוד בנקים יכולים להציע לכם משכנתא ויש גם הרבה סוגים של מסלולי משכנתאות שביניהם אתם יכולים לבחור. המסלולים משתנים גם בהתאם לסטטוס האישי לשכם. למשל אם אתם מוגבלים פיזית ישנה קטגוריית הטבה המעניקה הוזלה במשכנתא למוגבלים.  ולכן לפני הכול כדאי לכם לקבל ייעוץ משכנתאות פרטי.

מדוע חשוב לקבל ייעוץ פרטי לפני שלוקחים משכנתא?

הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לקבל יעוץ זו העבודה שכל גורם אחר הוא בעל אינטרסים ולכן הייעוץ שלו לא יהיה מספיק יעיל מבחינתכם. כלומר, זה נכון שכל זוג שרוצה לקחת משכנתא יכול גם לפנות אל יועץ המשכנתאות של הבנק ולבקש ממנו עזרה, אך חשוב ביותר להבין שאותו יועץ משכנתאות עובד בסופו של דבר בשביל הבנק. משמעות הדברים היא שהייעוץ שלו לא יהיה נטול אינטרסים, כאשר האינטרס הברור שלו הוא לגרום לבנק להרוויח כמה שיותר ולא לגרום לכם לקחת את מסלול המשכנתא שיהיה לכם הכי טוב. לכן בהחלט חשוב לכם לקבל יעוץ משכנתאות פרטי, כי ייעוץ פרטי שכזה לוקח בחשבון, לפני הכול, את הטובה האישית שלכם ולא את טובתו של הגורם שמלווה לכם את הכסף.

למה חשוב לקבל ייעוץ לפני שלוקחים משכנתא?

העניין הוא שהיום יש כל כך הרבה סוגים של משכנתאות, עד כי לא ברור אל מי כדאי לפנות ואיזה מסלול יוכל להתאים לכם יותר. כמו כן, החיים שלנו דינאמיים וסכום שהיום יהיה לכם קשה להחזיר אולי יהיה בעתיד מאוד פשוט להחזר, כך שצריך לקחת בחשבון גם את הנושא הזה. חשוב לדעת שיש מסלולים שבהם אתם יכולים למחזר את ההלוואה או שאתם יכולים לשנות את הפרטים ואת התנאים שלה, כך שאין ספק שעליכם להבין תחילה לאיזה עולם אתם נכנסים. כתוצאה מכך שמדובר על הרבה מאוד אופציות למעשה אתם עלולים להרגיש שאתם הולכים לאיבוד, וזו הסיבה שבגללה כדאי לכם לקבל יעוץ משכנתאות פרטי. ייעוץ כזה ייקח בחשבון את היכולות הכלכליות שלכם היום ואת הצפי לעתיד, ועל פי כל הנתונים האלה אפשר יהיה לעזור לכם לבחור את מסלול המשכנתא הטוב ביותר. ייעוץ כזה אומנם עולה כסף אך אתם תראו שזו תהייה הדרך שלכם לחסוך לא מעט על המשכנתא עצמה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים