יועץ משכנתאות פרטי

יעוץ משכנתאות פרטי לזוגות


כאשר אנחנו מנהלים חיי זוגיות אחד השלבים הטבעיים ביותר של הזוגיות שלנו היא לקנות ביחד בית. זוגות שרוצים לקנות ביחד בית צריכים לקחת בדרך כלל משכנתא בשביל שיהיה להם איך לממן את הדירה. ייעוץ משכנתאות פרטי יכול לסייע לזוגות לדעת איך הם יכולים לממן את הדירה שלהם.  ייעות מזוג זה ניתן בדרך כלל על ידי יועץ משכנתאות פרטי. יועץ זה הוא בעל ניסיון וידע מקצועי עשיר שיכולים לאפשר לו לעזור לנו להשיג משכנתא כדאית מאוד ונוחה מהבנק שלנו. חשוב שנדע שתנאי המשכנתא שלנו ניתנים למשא ומתן ולמיקוח אל מול הבנק שלנו ולכן כדאי לנו להיעזר באיש מקצוע כמו יועץ משכנתאות כאשר אנחנו לוקחים אותה.

איך יעוץ משכנתאות פרטי לזוגות יוכל לעזור לנו לקבל משכנתא משתלמת?

למעשה רובנו לא מומחים בכספים. רובנו לא יודעים איך להתנהל אל מול הבנק שלנו ובטח שאנחנו לא יודעים איך לנהל משא ומתן עם הבנק בשביל שהוא יעניק לנו תנאים משתלמים למשכנתא שלנו. כאשר אנחנו הולכים להתעייץ עם יועץ משכנאתות פרטי אנחנו יכולים להבין טוב יותר מהי המשכנתא הכי טובה לנו.  יועץ זה יוכל לאפשר לנו להבין איזה סוג ריבית כדאי לנו לקחת (ריבית צמודה למדד או ריבית קבועה) על המשכנתא שלנו. היועץ יעזור לנו לחשב לכמה זמן כדאי לנו לקחת את ההללוואה (לעשרים שנה או חמש עשרה שנה) והוא יוכל לעזור לנו להחליט גם באיזה גובהה סכום המשכנתא צריך להיות.

יעוץ משכנתאות פרטי לזוגות – איך זה יחסוך לנו כסף ועוגמת נפש?

ניתן לומר שהתייעצות עם יועץ משכנתא פרטי לפני שניקח את המשכנתא שלנו תוכל לחסוך לנו הרבה עוגמת נפש והרבה מאוד כסף. לא פעם אנחנו חושבים שנוכל להסתדר לבד בלי בעלי מקצוע, אולם כאשר אנחנו לוקחים משכנתא כל פרט הוא חשוב ואם לא נשים לב לפרטים הקטנים (והרבים מאוד) אנחנו עלולים לקחת בטעות ובתום לב משכנתא שתעלה לנו ביוקר. יועץ משכנתאות פרטי יוכל לסייע לנו לדעת בביטחון שההלוואה שלקחנו לקניית הבית שלנו מתאימה ליכולת הכספית שלנו ותתאים לה גם בעוד עשר שנים (עד כמה שניתן להבטיח זאת).

סיכום או למה יעוץ משכנתאות פרטי לזוגות הוא כדאי?

לסיכום, ניתן לומר שכל זוג שרוצה לקחת משכנתא לקנייה של בית או דירה חדשים יעשה בחכמה עם הוא יתייעץ עם יועץ מימון ויועץ משכנתאות. ההתייעצות כדאית מאוד כי היא יכולה לאפשר לנו לדעת איזה הלוואה בדיוק אנחנו לוקחים ובמה זה כרוך. תהליך ההתייעצות יגרום לנו לקחת את המשכנתא שלנו מתוך בשלות רבה ומתוך מודעות. כך נוכל להיות בטוחים שגם בעוד עשר שנים נוכל לעמוד בתשלומים על הבית שלנו ולא נצטרך לחיות בחרדה וחוסר וודאות גדולים מאוד, ייעוץ זה יעניק לנו שקט נפשי ובטיחון אישי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19