יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ פיננסי עבור תנאי קבלת משכנתא


משכנתא היא חלק מתהליך אותו כמעט כל ישראלי צריך לעבור במהלך חייו, זאת מפאת הקושי העצום בו רובינו נתקלים לקראת רכישת דירה. לפי בנק ישראל, עלינו להציג הון עצמי של כ-30% מסך שווי הדירה אותה אנחנו מתכוונים לרכוש, כך שנוכל לקבל את השאר בתור הלוואה שנקראת משכנתא.

לפי רצונכם, תוכלו לקחת משכנתא מגופים פיננסיים פרטיים ולאו דווקא מהבנק, תלוי בתנאים שמציעים לכם וכן בהטבות ובסיוע. גם מצידו של הבנק או הגוף הפיננסי יש תנאי קבלת משכנתא והוא מטיל על כל נוטל את החובה לעשות ביטוח משכנתא, כך שבמידה והנוטל לא יעמוד בתנאי המשכנתא ויאחר בתשלומים, לבנק יהיה גוף שישלים את התשלומים ולא יצור לבנק בעיות כלכליות. בנוסף, הגוף הפיננסי מוודא עם הלקוח מספר פרמטרים, אשר יקבעו אם אכן הלקוח יכול לקבל משכנתא והוא יוכל לעמוד בתשלומים שלה.

מהם תנאי קבלת משכנתא ?

בראש ובראשונה כל מי שמבקש משכנתא צריך לקחת בחשבון כי במידה והיה לו עבר של עיקולים או שעבודים, רוב הסיכויים שהוא לא יקבל את המשכנתא בקלות. כמו כן, חשוב לראות בכל חודש הכנסה של משכורות, הוצאות סבירות ובאופן כללי התנהלות נכונה עם הכסף. במידה ואתם רגילים לראות צ’קים שחוזרים או שיש בחשבון הבנק חריגות באופן קבוע, ההמלצה היא להתנהל בצורה נכונה במשך תקופה ורק לאחריה לבקש משכנתא. בפנייה שלכם אל גרוסמן ייעוץ פיננסי, תוכלו לקבל הדרכה שתכין אתכם מראש כיצד לפעול בכדי לעמוד בכל תנאי קבלת משכנתא שהבנק מעמיד בפניכם. גרוסמן יחקור אתכם היטב בכדי להבין את אורח החיים הכלכלי שלכם ואת ההתנהלות הכספית. שימו לב כי תאלצו לתאר תרחישים עתידיים כמו רצון להרחבת המשפחה או כספי ירושה, מאחר שבשכלול יש לחשב גם את העתיד, בכדי לוודא אם תוכלו לעמוד במשכנתא גם בעוד 5 שנים ואף יותר.

בניית תמהיל בהתאם להתנהלות שלכם

הבנק יבחן אתכם היטב לפני אישור המשכנתא ויוודא היטב כי אתם מועמדים טובים ואין הוא לוקח סיכון בכך שהוא מעניק לכם הלוואה. הבנק יבדוק אם יש עיקולים לנכס שלכם, יוודא כי אתם מסוגלים להחזיר את המשכנתא מבחינת המשכורת החודשית שלכם, כלומר ההכנסות אל מול ההוצאות העכשוויות והעתידיות. שימו לב כי גם היסטוריית האשראי תיבדק, לכן לא יספיק לכם דף נקי למשך מספר חודשים. מאחר שמדובר במשכנתא ארוכת טווח, על הגוף הפיננסי להיות בטוח במאה אחוז שתוכלו להחזיר את התשלומים בזמן. גרוסמן ייעוץ פיננסי בעל וותק ושנים של ניסיון, מה שמסייע לו להבין כל מקרה לגופו ולייעץ בהתאם. לפי התשובות שתספקו לו הוא יוכל לבנות עבורכם תכנית עם תמהיל משכנתא מסודר, אשר יהיה תואם לאורח החיים שלכם וכמובן לכל תנאי קבלת משכנתא של הבנק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים