יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ פיננסי עבור תנאי קבלת משכנתא


משכנתא היא חלק מתהליך אותו כמעט כל ישראלי צריך לעבור במהלך חייו, זאת מפאת הקושי העצום בו רובינו נתקלים לקראת רכישת דירה. לפי בנק ישראל, עלינו להציג הון עצמי של כ-30% מסך שווי הדירה אותה אנחנו מתכוונים לרכוש, כך שנוכל לקבל את השאר בתור הלוואה שנקראת משכנתא.

לפי רצונכם, תוכלו לקחת משכנתא מגופים פיננסיים פרטיים ולאו דווקא מהבנק, תלוי בתנאים שמציעים לכם וכן בהטבות ובסיוע. גם מצידו של הבנק או הגוף הפיננסי יש תנאי קבלת משכנתא והוא מטיל על כל נוטל את החובה לעשות ביטוח משכנתא, כך שבמידה והנוטל לא יעמוד בתנאי המשכנתא ויאחר בתשלומים, לבנק יהיה גוף שישלים את התשלומים ולא יצור לבנק בעיות כלכליות. בנוסף, הגוף הפיננסי מוודא עם הלקוח מספר פרמטרים, אשר יקבעו אם אכן הלקוח יכול לקבל משכנתא והוא יוכל לעמוד בתשלומים שלה.

מהם תנאי קבלת משכנתא ?

בראש ובראשונה כל מי שמבקש משכנתא צריך לקחת בחשבון כי במידה והיה לו עבר של עיקולים או שעבודים, רוב הסיכויים שהוא לא יקבל את המשכנתא בקלות. כמו כן, חשוב לראות בכל חודש הכנסה של משכורות, הוצאות סבירות ובאופן כללי התנהלות נכונה עם הכסף. במידה ואתם רגילים לראות צ’קים שחוזרים או שיש בחשבון הבנק חריגות באופן קבוע, ההמלצה היא להתנהל בצורה נכונה במשך תקופה ורק לאחריה לבקש משכנתא. בפנייה שלכם אל גרוסמן ייעוץ פיננסי, תוכלו לקבל הדרכה שתכין אתכם מראש כיצד לפעול בכדי לעמוד בכל תנאי קבלת משכנתא שהבנק מעמיד בפניכם. גרוסמן יחקור אתכם היטב בכדי להבין את אורח החיים הכלכלי שלכם ואת ההתנהלות הכספית. שימו לב כי תאלצו לתאר תרחישים עתידיים כמו רצון להרחבת המשפחה או כספי ירושה, מאחר שבשכלול יש לחשב גם את העתיד, בכדי לוודא אם תוכלו לעמוד במשכנתא גם בעוד 5 שנים ואף יותר.

בניית תמהיל בהתאם להתנהלות שלכם

הבנק יבחן אתכם היטב לפני אישור המשכנתא ויוודא היטב כי אתם מועמדים טובים ואין הוא לוקח סיכון בכך שהוא מעניק לכם הלוואה. הבנק יבדוק אם יש עיקולים לנכס שלכם, יוודא כי אתם מסוגלים להחזיר את המשכנתא מבחינת המשכורת החודשית שלכם, כלומר ההכנסות אל מול ההוצאות העכשוויות והעתידיות. שימו לב כי גם היסטוריית האשראי תיבדק, לכן לא יספיק לכם דף נקי למשך מספר חודשים. מאחר שמדובר במשכנתא ארוכת טווח, על הגוף הפיננסי להיות בטוח במאה אחוז שתוכלו להחזיר את התשלומים בזמן. גרוסמן ייעוץ פיננסי בעל וותק ושנים של ניסיון, מה שמסייע לו להבין כל מקרה לגופו ולייעץ בהתאם. לפי התשובות שתספקו לו הוא יוכל לבנות עבורכם תכנית עם תמהיל משכנתא מסודר, אשר יהיה תואם לאורח החיים שלכם וכמובן לכל תנאי קבלת משכנתא של הבנק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19