יועץ משכנתאות פרטי

מדוע צריך ייעוץ משכנתא


תחום הנדל”ן נתון להתפתחויות ושינויים תכופים. אנו עדים לפרויקטים שונים של התחדשות עירונית, פרויקטים של מחיר למשתכן ועוד. לרוב אנשים המתעניינים ברכישת דירות נדרשים לקחת משכנתא כדי להשלים את הסכום הנדרש. יש להתמצא בתחום המשכנתאות, שכן כמו כל תחום אחר במשק תחום זה נתון לתנודות ושינויים ויש אפשרות לבצע משא ומתן על התנאים של המשכנתא עצמה. נתונים כמו גובה הריבית, תנאי המשכנתא ועוד הם קריטיים לגובה ההחזר החודשי ולכן מומלץ מאוד לקבל ייעוץ משכנתא טרם החתימה על ההלוואה ואף טרם החתימה על חוזה הרכישה עצמו.

מדוע צריך ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא הוא אחד השלבים החשובים לפני שנוטלים הלוואה לכל פרויקט נדל”ן, בין אם מדובר בדירה למגורים, דירה לרכישה, השקעה בנדל”ן מסחרי ועוד. אנו עדים למצבים ובהם הבנקים משנים את התנאים הכלולים במשכנתא ואלה יכולים להשתנות כל הזמן ויש להכירם:

  • סוג הפרויקט – אותו בנק יכול לספק משכנתא לפרויקט נדל”ן רגיל אך לסרב לתת משכנתא בפרויקט למשתכן, למשל.
  • מו”מ על הריבית – שני סניפים של אותו בנק יכולים להציע ריבית שונה על אותה הלוואה.
  • משכנתא מסוגים שונים – יש כיום בנמצא משכנתאות שונות, כגון משכנתא הפוכה, מחזור משכנתא ועוד. כדאי לדעת מהן האפשרויות העומדות בפניכם לפי כל חתימה על כל סוג של משכנתא.

היתרון של ייעוץ משכנתא

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות מוסמך, המכיר את מדיניות כל הבנקים ואת כל סוגי המשכנתאות. היתרון בעבודה מול יועץ משכנתאות מנוסה הוא קבלת טווח הצעות למשכנתאות שונות, ברמות ריבית שונות ובמסלולים שונים. נוסף על כך יועץ המשכנתא מתאים עבורכם את המסלול התואם את רמת ההכנסה שלכם ואת צפי ההכנסות העתידי שלכם. בדרך זו ההחזר החודשי ורמת החיים של המשפחה לא נפגעת ואתם נוטלים על עצמכם מחויבות שתוכלו לעמוד בה.

שירותים נוספים של ייעוץ משכנתא הם במקרה ובו רוצים לבצע מחזור משכנתא, קרי שינוי המסלול עוד לפני שהסתיים ההחזר, בירור משכנתא לזכאים, משכנתא לבעלי מוגבלויות ועוד.

אנו עומדים לרשותכם בכל מקרה ובו אתם מעוניינים לקחת משכנתא. נשמח להשוות עבורכם הצעות שונות שקיבלתם ולייעץ לכם כיצד להטיב את התנאים המוצעים לכם, כגון גובה הריבית, טווח שנות ההחזר ועוד. אנא השאירו פרטים או התקשרו ונציג מטעמו של צחי גרוסמן יחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים