יועץ משכנתאות פרטי

מה כולל ייעוץ משכנתא?


רכישה של דירה היא ההחלטה החשובה ביותר בחיי זוג צעיר. מדובר בהתחייבות פיננסית לשנים ארוכות, המשפיעה על הרווחה הכלכלית של המשפחה בשנים מאוד חשובות. זהו השלב שבו מקימים משפחה ומפתחים את הקריירה, וכל שינוי בהכנסה הוא קריטי. משום כך חשוב ביותר לבצע את ההחלטה על נטילת משכנתא באמצעות ייעוץ משכנתא מקצועי, מבעל מקצוע שיש לו ניסיון ואשר מכיר את תחום המשכנתאות באופן יסודי. 

מה כולל ייעוץ משכנתא?

ייעוץ משכנתא כולל כמה היבטים:

  • בדיקה של המקורות הפיננסיים שלכם והאפשרויות שלכם לעמוד בתנאי המשכנתא.
  • השוואה בין מסלולי משכנתא שונים הניתנים בבנקים שונים, אף בין סניפים שונים של אותו בנק.
  • משא ומתן – סיוע במשא ומתן מול הגורם הפיננסי המספק את ההלוואה. כמו כל תחום גם תחום המשכנתאות נתון למשא ומתן וניתן להשיג תנאים טובים יותר בעזרת איש מקצוע.

כיצד לקבל ייעוץ משכנתא?

על ייעוץ המשכנתא להתרחש עוד לפני חתימה על החוזה. אסור בשום אופן לחתום על החוזה מול הקבלן או בעל הדירה, לפני שאתם יודעים איזה משכנתא תקחו ובאיזה תנאים. לפעמים תוך כדי הייעוץ אנשים נדהמים מגובה הסכום שעליהם לשלם מדי חודש ופונים לחפש דירה בעלות זולה יותר, המתאימה להחזר החודשי שלהם. ולהפך, חישוב מושכל ונבון ומציאת אפיק הלוואה טוב, יכול לאפשר לכם לרכוש דירה מרווחת במיקום טוב יותר מאשר חשבתם.

יתרה מכך, יש פרויקטים של נדל”ן שכלל לא כדאי להיות מעורבים בהם. למשל, יש מקומות  מסוימים ובהם נבנים ‘פרויקט למשתכן’, ובהם הבנקים לא מוכנים בכלל לתת משכנתאות לקונים, אף אם אלה חתמו על החוזה. משום כך חשוב ביותר לקבל את הליווי המקצוע כבר בתחילת הדרך.

ייעוץ משכנתאות ניתן במקרים ובהם אתם נוטלים משכנתא ראשונה עבור הפעם הראשונה ובה רכשתם דירה, עבור מקרים ובהם אתם מעוניינים לעבור לדירה מרווחת יותר ומתעניינים בתהליך של גרירת משכנתא, ייעוץ משכנתא עבור עולים חדשים, אנשים עם מוגבלות, גימלאים ועוד.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות ותיק ומנוסה, שמכיר את תחום הנדל”ן בצורה יסודית ומכיר את כל אפיקי ההלוואות הקיימים במשק הישראלי. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על ייעוץ משכנתא. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19