יועץ משכנתאות פרטי

מה כולל ייעוץ משכנתא?


רכישה של דירה היא ההחלטה החשובה ביותר בחיי זוג צעיר. מדובר בהתחייבות פיננסית לשנים ארוכות, המשפיעה על הרווחה הכלכלית של המשפחה בשנים מאוד חשובות. זהו השלב שבו מקימים משפחה ומפתחים את הקריירה, וכל שינוי בהכנסה הוא קריטי. משום כך חשוב ביותר לבצע את ההחלטה על נטילת משכנתא באמצעות ייעוץ משכנתא מקצועי, מבעל מקצוע שיש לו ניסיון ואשר מכיר את תחום המשכנתאות באופן יסודי. 

מה כולל ייעוץ משכנתא?

ייעוץ משכנתא כולל כמה היבטים:

  • בדיקה של המקורות הפיננסיים שלכם והאפשרויות שלכם לעמוד בתנאי המשכנתא.
  • השוואה בין מסלולי משכנתא שונים הניתנים בבנקים שונים, אף בין סניפים שונים של אותו בנק.
  • משא ומתן – סיוע במשא ומתן מול הגורם הפיננסי המספק את ההלוואה. כמו כל תחום גם תחום המשכנתאות נתון למשא ומתן וניתן להשיג תנאים טובים יותר בעזרת איש מקצוע.

כיצד לקבל ייעוץ משכנתא?

על ייעוץ המשכנתא להתרחש עוד לפני חתימה על החוזה. אסור בשום אופן לחתום על החוזה מול הקבלן או בעל הדירה, לפני שאתם יודעים איזה משכנתא תקחו ובאיזה תנאים. לפעמים תוך כדי הייעוץ אנשים נדהמים מגובה הסכום שעליהם לשלם מדי חודש ופונים לחפש דירה בעלות זולה יותר, המתאימה להחזר החודשי שלהם. ולהפך, חישוב מושכל ונבון ומציאת אפיק הלוואה טוב, יכול לאפשר לכם לרכוש דירה מרווחת במיקום טוב יותר מאשר חשבתם.

יתרה מכך, יש פרויקטים של נדל”ן שכלל לא כדאי להיות מעורבים בהם. למשל, יש מקומות  מסוימים ובהם נבנים ‘פרויקט למשתכן’, ובהם הבנקים לא מוכנים בכלל לתת משכנתאות לקונים, אף אם אלה חתמו על החוזה. משום כך חשוב ביותר לקבל את הליווי המקצוע כבר בתחילת הדרך.

ייעוץ משכנתאות ניתן במקרים ובהם אתם נוטלים משכנתא ראשונה עבור הפעם הראשונה ובה רכשתם דירה, עבור מקרים ובהם אתם מעוניינים לעבור לדירה מרווחת יותר ומתעניינים בתהליך של גרירת משכנתא, ייעוץ משכנתא עבור עולים חדשים, אנשים עם מוגבלות, גימלאים ועוד.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות ותיק ומנוסה, שמכיר את תחום הנדל”ן בצורה יסודית ומכיר את כל אפיקי ההלוואות הקיימים במשק הישראלי. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על ייעוץ משכנתא. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים