יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות עם צחי גרוסמן


נטילת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות בחיי זוג צעיר. מדובר בהתחייבות כלכלית גדולה לשנים רבות ובהחזר חודשי שיכול להשפיע על המצב הפיננסי של המשפחה בעתיד. משום כך יש להיזהר לפני חתימה על חוזה משכנתא ולוודא כי זהו המסלול המיטבי עבורכם ובמקביל לקבל ליווי של ייעוץ משכנתאות. כיום בישראל יש הרבה גופים פיננסיים המציעים משכנתאות. המשמעות היא שניתן להשוות בין המסלולים השונים ואף להתמקח על התנאים המוצעים בהם. 

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מאפשר לכם להחליט על רכישת הדירה בלב שלם, תוך כדי ידיעה כי אתם חותמים על נכס שמתאים לכם ועל התחייבות כלכלית נכונה. אנו בחברה של צחי גרוסמן מספקים ייעוץ נרחב במקרים רבים, כגון:

  • בחירת המסלול הנכון – לא כולם יודעים אבל אפשר לקבל תנאי הלוואה שונים בסניפים שונים של אותו בנק! כמובן שאנשים מהיישוב לא יודעים זאת ומסכימים לתנאים שהציע להם הבנק במקום מגוריהם. עם זאת יועץ מוסמך מכיר את כל הגופים הפיננסיים ואת כל הסניפים ויוכל לכוון אתכם למקום המתאים ביותר עבורכם לקחת משכנתא.
  • משא ומתן – שוק המשכנתאות הוא שוק חופשי וניתן להתמקח על התנאים של המשכנתא. הורדה של חלקי אחוז מהריבית יכולה להשפיע על מצבכם הפיננסי ולכן אין לקבל את ההצעה שהבנק מציע אלא לנסות ולהתמקח עליה. יועץ מנוסה יעמוד לצדכם כדי לשפר את המסלול המוצע.
  • מחזור משכנתא – גם אם חתמתם על משכנתא לפני שנים רבות, באפשרותכם ברוב במקרים למחזר אותה לטובת דירה גדולה יותר. יש לעשות זאת בזהירות, כדי לוודא שאתם לא משנים למסלול פחות טוב.

יועץ משכנתאות צחי גרוסמן

אנו עומדים לצדכם לאורך כל הדרך ומסייעים לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. אנו מספקים ייעוץ משכנתאות מקיף המתאים לכם וליכולות הפינססיות שלכם. המטרה שלנו היא כי תיכנסו להתחייבות כלכלית מתאימה ותוכלו ליהנות מנכס המתאים לכם. אנו מספקים גם ייעוץ עבור סוגי משכנתאות שונים, כגון ייעוץ לבעלי מוגבלויות, ייעוץ לפנסיונרים, ייעוץ למשכנתא לזכאים ועוד.

נשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ ולסייע לכם בהחלטה החשובה על רכישת הדירה וההלוואה הדרושה לכך. נייעץ לכם איזו ניירת עליכם להגיש, נסייע להגיש ניירת עבור אישור עקרוני לנטילת משכנתא ולאחר מכן נכוון אתכם למסלול המתאים והנכון עבורכם. אנא התקשרו אליכם או השאירו פרטים באתר, ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם מידע נוסף על ייעוץ משכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים