יועץ משכנתאות פרטי

מתי כדאי לקחת ייעוץ משכנתאות


ייעוץ משכנתאות הוא צעד חובה למי שעומד להתחייב על סכומים גדולים מול הבנק. אין ספק שמציאת הנכס הוא שלב מלחיץ מאוד, כולל המו”מ, ההחלטה על המיקום, על גודל הדירה והרכישה עצמה. עם זאת, יש לדעת כי התהליך לא נגמר בעת חתימה זכרון דברים. אתם עומדים לפני שלב חשוב לא פחות והוא נטילת ההלוואה כדי לממן את רכישת הנכס שלכם. זו צומת קריטית, שכן מדובר על מו”מ מול גורמים פיננסיים “משופשפים”, שמטרתם צבירת רווחים. משום כך לפני חתימה על כל חוזה של משכנתא, עוד לפני החתימה על הנכס עצמו, קבלו ליווי מיועץ משכנתאות מנוסה שיוביל אתכם להתחייבות פיננסית מתאימה.

מתי כדאי לקחת ייעוץ משכנתאות

מומלץ לקבל ייעוץ משכנתאות בכל מקרה של רכישת נכס, למשל:

  • רכישת דירה ראשונה – כאן עומד הזוג הצעיר בפני החלטה מחייבת לשנים רבות. החלטה שתשפיע על מצבם הכלכלי ועל אפשרותם לקיים חיי משפחה רגועים ללא לחצים כלכליים מדי חודש.
  • משכנתא הפוכה – משכנתא זו מיועדת לזוגות שיצאו לפנסיה ואשר יש להם נכס ללא משכנתא עליו והם מעוניינים לרכוש נכס נוסף. זוהי אופציה טובה אולם יש לבדוק את כל התנאים והסעיפים הקטנים, כדי לוודא שאתם נוטלים הלוואה שמתאימה לכלל חברי המשפחה שלכם.
  • מחזור משכנתא – יש אנשים שלאחר כמה שנים מצבם הכלכלי הורע או להיפך, השתפר. הם מבקשים לשנות את תנאי המשכנתא לפי התנאים החדשים. לשם כך כדאי לקבל יעוץ מקצועי כדי לוודא שאתם אכן משנים את המשכנתא לטובתכם ולפי הנתונים החדשים.

ייעוץ משכנתאות מקצועי

הייעוץ של יועץ משכנתאות מקצועי חשוב לעתידה הכלכלי של כל משפחה. כיום המציאות הפיננסית בישראל השתנתה. פעם רוב הזוגות היו נוטלים משכנתא לזכאים ואת היתרה היו לוקחים כמשכנתא משלימה. אולם היום רוב הזוגות לא עומדים בקריטריונים של משכנתא לזכאים מבחינת הנקודות ונוטלים את מרב ההלוואה באופן פרטי מול הבנק. המסלולים של הבנקים מגוונים ואף שונים בין סניף לסניף. ניתן להתמקח על גובה הריבית, אפשר לבנות מסלול משכנתא מותאם לכל זוג ולחשב את גובה ההחזר החודשי המתאים להכנסה שלכם.

נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ואדיב לפני נטילה של משכנתא ואף תוך כדי החזר. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמו של צחי גרוסמן יחזור אליכם עם פרטים נוספים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים