יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות לקנייה של דירה ראשונה


כאשר אנחנו קונים את הדירה שלנו הלבטים שלנו הם רבים מאוד, במיוחד לנוכח המחירים הגבוהים מאוד שיש היום בשוק הדיור בארץ. רובנו לא יכולים לקנות דירה בלי לקחת משכנתא על חלק מסכום הקנייה של הבית. משכנתא היא הלוואה שמאפשרת לנו לשלם על קניית הבית שלנו לאורך שנים רבות וכך אנחנו יכולים לקבל הזדמנות לקנות בית יפה יותר ויקר יותר. לקיחת משכנתא, אם כן זה מחויבות ואחריות גדולים מאוד. ייעוץ משכנתאות על ידי יועץ משכנתא בכיר יסייע לנו להתכונן טוב יותר לקראת הסכם המשכנתא שיחתום עם הבנק שלנו. ללא ייעוץ מתאים לא נוכל להיות בטוחים שקיבלנו את התנאים הטובים ביותר שהיינו יכולים לקבלה המשכנתא שלנו.

ייעוץ משכנתאות – מה זה כולל?

אז מה בעצם ייעוץ משכנתאות כולל? כאשר אנחנו הולכי ליועץ משכנתא הוא בודק ביחד אתנו מהם מקורות המימון שלנו לדירה החדשה שאנחנו רוצים לקנות? על ידי בדיקת מקורות המימון שיש לנו בהווה ועל ידי צפייה של אחוז ההכנסה שלנו בעתיד יועץ המשכנתא יוכל לעזור לנו להבין מה התנאים הטובים ביותר שאנחנו יכולים לקבל על המשכנתא שלנו. תהליך ייעוץ זה הוא חשוב מאוד כי הוא ייתן לנו מושג במה כרוכה לקיחת משכנתא ויותר במה כרוך ההחזר של המשכנתא שלנו לאורך שנים. ללא תהליך ייעוץ זה נזרק למים העמוקים ויש אפשרות סבירה מאוד שנבע ונאבד את היכולת שלנו להחזיר את המשכנתא כי מלכתחילה לקחנו משכנתא גדולה מדי ליכולות שלנו.

סיכום או למה כדאי לנו לקבל ייעוץ משכנתאות?

ניתן לומר שיש הרבה החלטות שאנחנו מקבלים לבד בחיים. אנחנו מחליטים לבד מה נלמד או מי נתחתן. ההחלטה של לקיחת משכנתא היא החלטה שלא כדאי לנו לקחת אותה לבד.  ייעוץ משכנתאות יאפשר לנו לדעת בעיניים פקוחות ובמודעות רבה מהי אותה משכנתא שאנחנו לוקחים ומתחייבים להחזיר אותה במשך עשרים או שלושים השנה הבאות של חיינו. ללא תהליך ייעוץ מתאים נוכל לטעות וכאשר אנחנו טועים על המשכנתא שלנו אנחנו עלולים לשלם על כך ביוקר רב. אם אנחנו רוצים לחסוך לעצמנו הרבה כאב לב והוגנת נפש מיותרים כדאי לנו להתייעץ עם יועץ מימון בנוגע למשכנתא שאנחנו עתידים לקחת.

לסיכום, ההחלטה לקחת משכנתא היא החלטה רצינית מאוד. כאשר אנחנו נעזרים בבעל מקצוע אנחנו משפרים את הסיכויים שלנו שהמשכנתא שניקח תהיה טובה מאוד ואיכותית. איכות זו תאפשר לנו לבנות את החיים שלנו בכבוד רב ולקבל שכר הולם למאמצים שלנו. הייעוץ שנקבל יאפשר לנו להיות בטוחים שנקבל עזרה וסיוע באחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים שלנו. החלטה שעלינו לקבל אותה בנחת ותוך שיקול ענייני מאוד וכלכלי. רק על ידי שקילת כל האפשרויות שלנו בעזרת יועץ נוכל לקבל את ההחלטה שהכי תתאים לסגנון החיים שלנו היום ובעתיד.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים