יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא ותכנון פיננסי


אם אתה חושב לקחת משכנתא כי החלטת שבמקום לחכות לאהבת חייך אתה רוצה קודם כל לקנות דירה, בהחלט אפשר להבין אותך. זה נכון שאולי אתה בחור צעיר ואולי בעתיד תרצה למכור את הדירה שכעת אתה קונה, אך אין סיבה אמיתית שבגללה אתה צריך לוותר על רכישת הדירה הראשונה בחיים שלך, ואין סיבה לדחות את העניין. בישראל הרבה אנשים שלא נמצאים בזוגיות מתקשים להגיע לשלב שבו הם יכולים לקנות דירה, אך אם אתה בעצמך כן יכול לעשות זאת, אז כדאי שתתחיל לבדוק כבר עכשיו על כמה בדיוק עומד ההון העצמי שלך ואיזה גודל של משכנתא אתה רוצה לקחת מהבנק. רוב האנשים שאתה מכיר בוודאי לקחו בשלב כזה או אחר של החיים שלהם משכנתא, וככל שתדע יותר על התחום ותיכנס אליו כך תבין עד כמה הכול הפך להיות הרבה יותר מורכב היום לעומת מה שזה היה בעבר. לכן אתה צריך יועץ משכנתא, כי יועץ משכנתאות הוא האדם שיוכל לעשות לך סדר בבלגאן.

משכנתא שתתאים גם לעתיד שלך

הרבה אנשים שרוצים לקחת משכנתא חושבים שאם היום הם מרווחים סכום מסוים הרי שזה גם מה שהם ירוויחו בעתיד ולכן הם לא יודעים איזה מסלול של משכנתא כדאי להם לקח. האמת היא, שבפועל החיים לא מתנהלים כך, כי בפועל כל אחד מאיתנו בדרך כלל מרוויח יותר ויותר עם השנים, כך שלרוב גם יכולת ההחזר שלנו גדולה יותר. הסיבה שבגללה אתה צריך יועץ משכנתא היא שיועץ המשכנתא יוכל לעשות עבורך פוליסת חסכון פיננסי יחד עם כל החישובים האלה והוא יוכל לעזור לך להבין איזו משכנתא תוכל להתאים לך. המשכנתא שלך צריכה להיות נוחה לא רק להחזר היום, אלא גם בעתיד, כלומר כשתהייה נשוי ויהיו לך ילדים, ולכן יש משמעות אדירה לייעוץ ולחישובים שצריך לעשות.

בחר לך יועץ מקצועי

כדי לבחור יועץ אתה יכול לעשות חיפוש קצר מאוד במנועי החיפוש, ואתה תראו שיעלו לפניך לא מעט שמות של אנשי מקצוע בתחום. עם זאת, לא כל אדם כזה הוא אדם שהייתה רוצה להפקיד את גורלך הכלכלי בידיו, ולכן כדאי שתבדוק דבר או שניים אודות אותו יועץ שאליו אתה רוצה לפנות. מעבר לכך שיועץ המשכנתא יגבה ממך כמובן תשלום עבור השירות שלו ואין סיבה אמיתית לשלם מחירים גבוהים מידי, כדאי גם שתבדוק מה בדיוק הוא מציע לך. מה חושבים עליו הלקוחות הקודמים שלו והאם היו לו הרבה הצלחות בעבר? האם הוא למד את התחום לעומק או לא? ממתי המשרד שלו קיים? כל הנתונים האלה יכולים לעזור לך להחליט לאיזה יועץ משכנתאות אתה פונה, וכדאי להשקיע בבחירה. יועץ טוב יוביל אותך למשכנתא שיהיה לך נוח להחזיר ואין ספק שזה חשוב ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים