יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא


יועץ משכנתא מומלץ כדי לוודא שאתם נוטלים את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות מוסמך, בעל ידע מקיף על כל סוגי המסלולים בארץ. הוא ינווט אתכם להצעה הטובה ביותר, כדי להבטיח התנהלות פיננסית אחראית ונוחה לשנים רבות. 

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא צחי גרוסמן עוסק בתחומים הבאים:

  • משכנתא לזכאים – אף כי זהו מסלול פחות מבוקש היום, יש אנשים שעדיין זכאים למשכנתא לזכאים. אנו בודקים את סף הכניסה שלכם ואם צברתם את כל הנקודות ונמליץ לכם אם כדאי לכם לקחת משכנתא זו.
  • בחירת סניף – אנשים סבורים כי אם מדובר באותו בנק, הרי שכל הסניפים שלו מספקים אותם תנאים ואותם ריבית. בפועל, אין הדבר כך. סניפים שונים פועלים עצמאית ויכולים להציע לכם תנאים שונים בתכלית.
  • ייעוץ לפני חתימה על חוזה – קבלו את ייעוץ המשכנתא עוד לפני שאתם חותמים על החוזה. יש פרויקטים, כגון פרויקט למשתכן באזורים מסוימים, שבהם הבנקים לא ממהרים לתת משכנתא. לכן יש לקבל את הייעוץ עוד לפני שאתם חותמים על כל חוזה.

יתרונות של יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מיומן יוכל לחסוך לכם כסף רב. הוא יחשב עבורכם את המסלול המשתלם ביותר ויסייע לכם לחשב את ההחזר החודשי, לפי גובה המשכורות וההוצאות המתוכננות. אפשר בהחלט להתמקח עם הבנקים על גובה הריבית, אולם כמובן שהם נוטים להקשיח את עמדתם מול אנשים פרטיים ונוטים להתגמש מול יועצים מנוסים.

יש כמה מסלולי משכנתא ועליכם לבחור את המסלול המתאים לכם מבחינת גובה הריבית וההחזר החודשי. כדאי לדעת שאפשר גם למחזר משכנתא, אם אתם מעוניינים למכור דירה ישנה שיש עליה משכנתא ולרכוש חדשה. עם זאת, כדאי לבצע זאת בייעוץ מקצועי כדי לא בצע שגיאות פיננסיות.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בכיר, המייעץ לאלפי זוגות ברחבי הארץ להגשים את חלומם. אנו עומדים לרשותכם בכל שלב שבו אתם מתכננים לרכוש דירה ונסייע לכם לחסוך הרבה כסף. נחשב את ההחזר החודשי הנוח לכם. את מספר השנים שבהם אתם מעוניינים להחזיר את החוב, את היכולות הפיננסיות שלכם ואת סוג המשכנתא המבוקש.

נשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ, התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים