יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא פרטי


יועץ משכנתאות פרטי – צחי גרוסמן

החלום של קניית דירה הוא חלום של לא מעט אנשים, כי ההיגיון הבריא של כל אחד מאיתנו אומר שאם אנחנו יכולים לשלם משכנתא ולהיות בעליו של נכס, אז מה פתאום שנשלם את המשכנתא של כל אדם אחר? עם זאת, הדברים בשטח לא כל כך פשוטים כפי שהם נראים מרחוק, כי בסופו של דבר לרוב המשפחות לא קל לקנות דירה בישראל. המחירים כאן מאוד גבוהים ולמרות שאנשים עובדים מאוד קשה, מי שאין לו הורים שיכולים לתת לו סכומי כסף גדולים צריך בסופו של דבר לקחת משכנתא לשנים רבות. אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים האם לעשות את זה וחושבים האם כדאי לכם לקחת משכנתא ולקנות דירה? אם כך, הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת, זה שאתם לא צריכים לעשות את זה לבד. תוכלו לפנות היום אל יועץ משכנתאות פרטי שיוכל לסייע לכם בכל התהליך הזה, וזה בהחלט כדאי כי עולם המשכנתאות זה לא עולם שפשוט להבין איך הוא עובד, וההבנה שלו כן תוכל לחסוך לכם לא מעט כסף, כך שזה משתלם.

יועץ משכנתאות פרטי רוצה בטובתכם

חשוב לדעת שבכל בנק שאליו תיפנו תוכלו גם לקבל שירות של יועץ משכנתאות, אך יש הבדל גדול בין יועץ המשכנתאות של הבנק ובין יועץ משכנתאות פרטי. ההבדל העיקרי טמון באינטרסים של היועץ, כיוון שיועץ משכנתאות שעובד מטעמו של הבנק חושב, לפני הכול, על הרווח הכלכלי של הבנק. לעומת זאת, כאשר פונים אל יועץ פרטי אתם הם אלה שבוחרים אותו, ומעבר לכך, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמה שהוא רואה לנגד עיניו זו הטובה שלכם ולא של מישהו אחר שרוצה לגזור עליכם קופון או להרוויח יותר כסף. זה משמעותי כיוון שאפילו אם חשבתם לרגע אחד שאתם נכנסים לבנק, מבקשים משכנתא ויוצאים, הרי שפועל הדברים אינם מתנהלים בצורה כזאת. יש כל כך הרבה מסלולי משכנתא שביניהם אתם יכולים לבחור, כך שתפקידו של היועץ הוא קריטי וכלל לא כדאי לכם לוותר על יועץ שרואה לנגד עיניו את האינטרס שלכם ואת החיסכון הכלכלי שאתם יכולים לחסוך.

איך לבחור יועץ

אם תעשו חיפוש אונליין אתם תראו שיש הרבה אנשים שנותנים שירות כזה או אחר בתחום של ייעוץ משכנתאות. הסיבה לכך היא הביקוש הרב, שכן כמו שהוזכר לעיל, רוב הזוגות בישראל כן צריכים לקחת משכנתא כדי לממן את הדירה שהם רוצים לקנות. כלומר, מצד אחד יש הרבה אנשים שצריכים משכנתא ומצד שני יש הרבה מסלולים אפשריים, ולכן ניתן לראות כל כך הרבה יועצים שישמחו לתת לכם שירות. עם זאת, כדאי לזכור שכאשר אתם פונים אל יועץ משכנתאות פרטי אתם גם צריכים לשלם לו על שירות, כך שבהחלט כדאי לכם להשוות בין שכר הטרחה של מספר יועצים שונים. בעת בחירת יועץ משכנתא שאליו תפנו כדאי גם לבדוק מה חושבים עליו הלקוחות הקודמים שלו והאם הוא אכן ייעץ להם בצורה חכמה, כי עצותיו צריכות להיות יעילות. שימו לב לניסיון בתחום שיש ליועץ שאליו אתם פונים, כי בנושא כמו משכנתאות הניסיון יכול להיות רלוונטי ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים