יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא פרטי הגדרת תפקיד


עבור רוב האנשים קניית דירה זה לא אחד מהצעדים הכי פשוטים שאפשר לעשות בחיים. העניין הוא שרוב האנשים צריכים לעבוד במשך שנים רבות כדי להצליח לגייס את ההון ההתחלתי לקניית דירה, ואחרי שיש להם את ההון ההתחלתי הם צריכים גם לקחת משכנתא לכמה שנים טובות. אם בעבר זוג היה נכנס לבנק, שומע איזה משכנתא הוא יכול לקבל וחותם, הרי שהיום הדברים עובדים אחרת, ואחת מהסיבות לכך היא ריבוי מסלולי המשכנתא. היום אתם יכולים לבחור בין מסלולים שונים של משכנתאות אשר בהם לכל מסלול יש את היתרונות ואת החסרונות שלו, ומה שבטוח זה שכדאי לכם לבדוק לעומק על איזו משכנתא אתם חותמים. לרוב מדובר על הלוואה שמחזירים על פני משהו כמו עשרים שנה, כך שאין ספק שצריך לדעת איך להתנהל עם הנושא הזה וצריך לדעת איך לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר. אתם תוהים איך תוכלו לעשות את זה אם התחום הזה זר לכם? פשוט מאוד: על ידי יועץ משכנתא פרטי.

תפקיד היועץ

תפקידו של יועץ משכנתא פרטי הוא קודם כל להבין מה המצב שלכם, איזה הון יש לכם ומה גובה המשכנתא שאתם רוצים או צריכים לקחת. לאחר מכן הוא ירצה לדעת נתונים כמו הכנסות שוטפות והוצאות, וכך הוא יוכל לעזור לכם לבנות את המשכנתא המתאימה לכם ביותר. לכל זוג יש מסלול אחר של משכנתא שיוכל להתאים לו בצורה הטובה יותר, בהתאם ליכולות הכלכליות שלו, כך שבהחלט אפשר להבין מדוע לא פשוט להחליט לאיזה מסלול של משכנתא הולכים ועל מה בדיוק רוצים לחתום. יעוץ משכנתא פרטי הוא אדם שיש לו הרבה מאוד ניסיון בתחום הזה, כך שהוא האדם שיוכל לעזור לכם להבין איזו משכנתא תוכל להתאים לכם בצורה הכי טובה שיש. אין סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על שירות כזה, ואם חשבתם לרגע שיועץ המשכנתאות שהבנק יעמיד לרשותכם יוכל לתת לכם את אותו השירות הרי שאתם טועים. ליועץ המשכנתאות של הבנק יש אינטרס לשכנע אתכם לקחת מסלולים מסוימים של משכנתא, שכן האינטרס שלו הוא לגרום לבנק להרוויח כמה שיותר.

בחרו יועץ מנוסה

בתחום של ייעוץ משכנתאות יש הרבה אנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם שירות, אך לא כל אדם הוא כזה שהייתם רוצים לפנות אליו. בהחלט כדאי לכם לבדוק לאיזה יועץ משכנתא פרטי אתם פונים, כי לא בטוח שכל אדם שעוסק בתחום הזה הוא אדם עם מספיק ידע, ניסיון והצלחות. לכן בהחלט כדאי שתקראו כמה שיותר מידע ואם אפשר מומלץ גם לקרוא חוות דעת אודות היועץ שאליו אתם שוקלים לפנות, כי הרעיון הוא לקבל שירות מאדם שמכיר את התחום לעומק. יועץ מקצועי יוכל לעזור לכם לחסוך הרבה מאוד כסף ולכן זה כדאי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים