יועץ משכנתאות - צחי גרוסמן יעוץ משכנתא פרטי

השם שלך

מספר טלפון

כתובת דוא"ל

כתוב כמה מילים

יועץ-משכנתאות-פרטי

יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות

המקצועיות שלנו היא הבית שלך

בכדי לנהל משא ומתן מוצלח אל מול הבנקים יש צורך במקצועיות גבוהה ביותר. אנו בגרוסמן ייעוץ פיננסי מדברים את שפת הבנקאים, אנו יודעים מה מפריע להם ומה הם מחפשים, אנו יודעים כיצד לגשר על פערים, אנו יודעים מה ניתן לבקש ומה טוב לאשר. לקריאה נוספת: כיצד לבחור יועץ משכנתאות

תהליך המשכנתא הוא לעיתים לא מובן, מסורבל ואף גוזל לא מעט זמן. אנו מעניקים לכם זמינות מלאה לאורך כל הדרך ומתמקדים בהבנת הצרכים האישיים שלכם תוך כדי מציאת פתרונות ייחודיים אשר יתאימו רק לכם.
קיימים לא מעט מסלולים למשכנתא והבלבול רב . אנו נבצע עבורכם את בחירה הנכונה של התמהיל אשר יעניק לכם חסכון כלכלי משמעותי ויכולת להגשים יעדים כלכליים נוספים ארוכי טווח.
ניהול משא ומתן עם הבנקים השונים הוא חלק חשוב מאוד בתהליך. לעיתים קרובות מאוד הוא מתיש ומתסכל. אנו לא נחסוך במאמצים וננהל אותו עבורכם תוך כדי הבנה ודאגה להשיג עבורכם את הריביות הטובות ביותר.
קיימים מספר גופים שונים מלבד הבנקים שיש להם קשר ישיר למשכנתא , רשם המשכונות, מנהל מקרקעי ישראל, טאבו – רשם המקרקעין. לנו יש ניסיון עשיר בעבודה מול הגופים המדוברים והכרות רבה עם התהליכים הכרוכים במשכנתא ולכן נדאג למינימום בירוקרטיה במינימום זמן.
מכירים את השורות הקטנות שאף אחד לא אומר לכם לקרוא אותם..? אנו בקיאים בכל המסמכים והשורות הקטנות שהבנקים מחתימים אתכם. אחד העקרונות המנחים אותנו לאורך כל הדרך בעבודה מולכם הוא - שקיפות מלאה.
אנו פה בשבילכם ומטרתנו היא אחת – אתם ! אנו נדאג לאינטרסים שלכם ונעשה זאת על הצד ביותר על מנת שתהיו מרוצים ותספרו על כך לחברים.
משפחה ממוצעת מתמודדת עם החלטות כלכליות רבות מדי יום, תהליך של לקיחת משכנתא גוזל לא מעט זמן ואף לעיתים גם גורם ללחצים נפשיים. אנו נדאג לכם לשקט נפשי ע"י ליווי צמוד, הכוונה וקבלת החלטות נכונות לאורך כל הדרך כך שתוכלו להתפנות גם לדברים אחרים.

יועץ משכנתאות

יעוץ משכנתא פרטי

שרות אישי וליויי פיננסי פרטי

אצלנו לא תהיו עוד מספר מתוך מאגר לקוחות בלתי מזוהה; לא תהיו תיק מספר 3245#; ולא תתקלו במערכת ניהול תורים שתגרום לכם להמתין דקות ארוכות. אנו מאמינים כי יועץ משכנתאות פרטי הוא לא רק מושג, בכדי לשרת אתכם נאמנה אל מול המערכת הבנקאית עלינו להכיר אתכם באופן אישי.

כח גרוסמן יעוץ פרטי ללקיחת משכנתאות

מה צריך לדעת על ייעוץ משכנתאות והאם זה כדאי
הגיע הרגע שלו חיכיתם כל כך הרבה שנים ואתם מתחילים לדבר על קניית דירה? אם כך, אתם בוודאי מתרגשים, כי מי לא היה מתרגש לעשות את העסקה הגדולה ביותר בחייו? זה נכון, יש אנשים שאפילו לא היו צריכים לבקש מההורים וכבר קנו להם דירה כשהם סיימו את הצבא, אך אם תביטו ימינה ושמאלה תגלו שאתם בוודאי לא היחידים שצריכים לקחת משכנתא. עבור רוב האנשים בישראל משכנתא זו ההלוואה הגדולה ביותר שהם ייקחו מהבנק, והסיבה לקחת את ההלוואה הזאת היא פשוטה: זו הדרך היחידה לממן דירה. אפילו אנשים שעובדים שנים רבות ועושים כל מה שהם יכולים כדי לחסוך בסופו של דבר בוודאי כן יפנו לאופציה של משכנתא, אפילו אם היא תהייה יחסית קטנה, פשוט כי הדירות בישראל יקרות מאוד. מעטים האנשים שיצליחו לחסוך את כל ההון הדרוש לרכישת דירה ולכן הבנקים מציעים כל כך הרבה מסלולים של משכנתאות ואפשרויות שונות. חשוב לדעת שקיימת אפשרות להקפאת משכנתא במידה והיו שינויים בהחלטות. על כל האפשרויות הקיימות ניתן לשמוע מיועץ משכנתא.
למה כדאי לפנות ליועץ משכנתאות?
כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, ייעוץ משכנתאות זה משהו שלא היה קיים בעבר. בעבר אדם, או זוג, פשוט היה מגיע לבנק ומקבל את הצעה עבור ההלוואה לרכישת הדירה הרצויה. עם זאת, היום הדברים שונים, והסיבה לכך היא שיש הרבה מאוד מסלולים של משכנתאות אפשריות. זו גם הסיבה לכך שאנשים רוצים לפנות לקבלת יעוץ משכנתאות ולהבין מהו תמהיל משכנתא מומלץ, כי איך אפשר לבחור את המסלול הטוב ביותר? חשוב ביותר להבין שעצם העובדה שזוג החברים הכי טובים שלכם מהתיכון לקחו מסלול מסוים של משכנתא זה ממש לא אומר שזה גם המסלול שיוכל להתאים לכם, כי לכל אחד מאיתנו יש יכולות וצרכים שונים. לכן כדאי לפנות אל איש מקצוע שעוסק בתחום הזה ולקבל ממנו ייעוץ שיוכל לעזור לכם להבין איזה מסלול יתאים לכם יותר ומהם תנאי קבלת משכנתא .
היתרון ביעוץ
כשמדברים על ייעוץ משכנתאות צריך לשים לב שזה שירות שגם הבנק בעצמו מעמיד לרשות כל הלקוחות שלו, ולכן ברור שתשאלו את עצמכם מדוע כדאי לפנות לקבלת שירות של יעוץ משכנתא פרטי. זה הרי עולה כסף וגם ככה ההוצאה על הדירה זו הוצאה ענקית, אז למה להתעקש ולשלם על שירות פרטי בתחום הזה? התשובה לכך פשוטה: הבנק לא באמת דואג לאינטרסים שלכם ואילו יועץ המשכנתאות הפרטי כן עושה זאת. רבים לא מכירים את כל האפשרויות הקיימות ללקיחת משכנתא כמו למשל משכנתא לעולים חדשים , אפשרויות פריסה , הקפאת משכנתא וכדומה. אדם שרוצה לקחת משכנתא ויגיע לבנק ישמע רק על המסלולים שיותר כדאיים לבנק, שכן המטרה של הבנק היא להרוויח כמה שיותר מההלוואה שהוא מציע ללקוחות שלו. לעומת זאת, אדם שיפנה אל יועץ משכנתאות פרטי ישמע על כל המסלולים הקיימים וגם יזכה להבין איזה מסלול יתאים לו באופן אישי בצורה כי טובה שיש. זו הסיבה לכך שאפילו אם השירות הזה עולה לכם כסף לא כדאי לוותר עליו, שכן שירות כזה יוכל לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בעתיד.
גרוסמן יועצי משכנתאות