יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות ככלי עזר חכם


זה שרוב האנשים במדינת ישראל לא יכולים לקנות דירה, אפילו אחרי שנים של עבודה, ללא משכנתא זה ברור. לכן אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שאתם לא לבד, כי אם תתחילו לדבר על הנושא הזה עם קרובי המשפחה שלכם או עם חברים ומכרים אתם תראו שכולם כבר לקחו משכנתא בשלב כזה או אחר של החיים. משכנתאות בעבר לא היו מורכבות כל כך כמו שהן היום, כי בעבר אנשים היו נכנסים לבנק, מספקים לו את כל המסמכים שהוא דרש ופשוט מקבלים משכנתא שהם היו צריכים להחזיר משך משהו כמו שלושים שנה. בעבור זמן מההתחילו לבדוק אופציות של הקטנת המשכנתא או הקפאת המשכנתא. זה נשמע לכם מוכר כי זה מה שההורים שלכם עשו? אם כך, כדאי שתדעו שהיום הדברים עובדים קצת אחרת, כי היום יש הרבה יותר מסלולים של משכנתאות ואתם צריכים לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר. הבעיה היא שרוב האנשים לא מגיעים מרקע כלכלי ולא פשוט להם להבין מה מציעים להם הבנקים השונים, וזו הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לפנות אל יועץ משכנתאות.

הריבית הכי נמוכה בבנק

עוד סיבה שבגללה אתם צריכים יועץ משכנתאות שיעמוד לצידכם לכל אורך הדרך, זו העובדה שיועץ המשכנתאות יוכל להתמקח עם הבנק עבורכם. יועץ המשכנתאות צריך להיות או אדם שעבד בבנק במשך שנים ומכיר את המערכת מבפנים או אדם שלמד את הנושא הזה מאוד לעומק. כמו כן, האדם שאליו אתם פונים חייב להיות בעל ניסיון של שנים רבות, כי הניסיון הוא זה שיגרום לאותו יועץ משכנתאות להצליח לתת לכם שירות טוב באמת. חלק מהתפקיד שלו, מלבד בנייתו של תמהיל משכנתא, הוא גם לנסות להתמקח עם הבנק עבורכם כדי להשיג לכם את הריבית הכי נמוכה שיש. כשמדובר על הלוואה לקניית דירה הריבית עושה הרבה פעמים את ההבדל, כי מדובר על הלוואה גדולה מאוד ולכן כל הוזלה בריבית יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וזה כדאי.

יועץ שרוצה רק את טובתכם

בכל בנק שאליו תיפנו תוכלו לקבל גם שירות של יועץ משכנתאות, אך יועץ כזה לא ייתן לכם את אותו השירות שייתן לכם יועץ פרטי. היועץ הפרטי רואה לנגד עיניו את הטובה שלכם ואת החיסכון הכלכלי שלכם, ואילו היועץ של הבנק רואה את טובת הבנק. לכן אם אתם כבר מחליטים להתייעץ עם מישהו שמבין בתחום הזה ואם אתם רוצים שמישהו יוכל לעמוד לצידכם ולעזור לכם, הרי שכדאי יהיה לפנות אל יועץ פרטי שבאמת ירצה לעזור לכם. הוא יוכל לקחת בחשבון את כל הנתונים שתראו לו על ההכנסות שלכם ועל גובה המשכנתא שלה אתם זקוקים, ובצורה כזאת הוא יוכל לעזור לכם לבחור את המשכנתא הכי מתאימה שיש. חשוב לקחת משכנתא טובה כי זו הדרך שבעזרתה תוכלו לחסוך כסף על הבית שאתם קונים היום.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים