יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות מוסמך


יועץ משכנתאות יסייע לכם לבחור את המסלול האופטימאלי עבור ההלוואה שאתם מתכננים לקחת. בין אם אתם זוג צעיר או אנשים באמצע החיים המתכננים להשקיע בנדל”ן, כדאי לקבל ייעוץ וליווי מיועץ משכנתאות מוסמך. הוא יוכל להשוות בין ההצעות שקיבלתם ולכוון אתכם להצעה המשתלמת ביותר עבורכם. מדובר בייעוץ שיכול לחסוך לכם כסף רב במהלך השנים. 

יועץ משכנתאות מוסמך

יועץ משכנתאות מסייע לאנשים העומדים בפני החלטות נדל”ן בשלבים שונים של חייהם:

  • זוגות צעירים – זו כמעט ההחלטה החשובה ביותר בחיי זוג צעיר, רכישת הדירה הראשונה. מדובר בהשקעת כספים לא מבוטלת ובהתחייבות להחזר הלוואה לטווח ארוך. מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי כדי להבין את ההשלכות על החיים הפיננסיים של המשפחה ולקבל החלטה מתאימה.
  • שדרוג דירות – ברוב הפעמים מגיעה המשפחה להחלטה כי הם יכולים לעבור לדירה גדולה יותר, אך טרם סיימו לשלם את המשכנתא הראשונה. במקרה כזה יש לחשב את המסלול מחדש, כולל הלוואות קיימות והלוואות חדשיות.
  • נדל”ן עסקי – אנשים משקיעים בנדל”ן למטרות שונות, אך כדאי לקבל הדרכה וליווי לפני שמשקיעים כספים בפרויקטים שונים. יש לוודא את התשואה בטווח הקרוב והרחוק, בהתחשב בהלוואות שיש לקחת כדי לבצע את העסקה.

בכל המקרים הללו ואחרים בודק יועץ משכנתאות את מסלול ההלוואה המוצע לכם ומייעץ לכם על המשכנתא הטובה ביותר.

מסלולי משכנתא שונים

ככל תחום כלכלי אחר, גם תחום המשכנתאות נתון לתנודות ולשינויים. ראשית, סניפים שונים של אותו בנק יכולים להציע תנאים אחרים. משום כך גם אם קיבלתם הצעה מסניף אחד, ייתכן וסניף אחר יציע לכם הצעה טובה יותר. שנית, כדאי לדעת כי ניתן לבצע מו”מ על גובה הריבית, צעד משמעותי ביותר מבחינת ההחזר החודשי. לבסוף, יש לזכור כי הבנקים לא נותנים הלוואה עבור כל פרויקט. למשל, יש אתרים מסוימים של פרויקט למשתכן שבהם הבנקים נמנעים לתת משכנתא. לכן חובה לקבל ייעוץ מטעם יועץ משכנתאות לפי חתימה על כל חוזה של הדירה, כדי לא להיכנס להתחייבות כלכלית שאין באפשרותכם לעמוד בה.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב בתחום הלוואות הדיור בישראל. אנו עומדים לרשות לקוחותנו בייעוץ וליווי לפני רכישת הדירה ובמהלכה. נשמח לקבוע עבורכם פגישת ייעוץ, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19