יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות מוסמך


יועץ משכנתאות יסייע לכם לבחור את המסלול האופטימאלי עבור ההלוואה שאתם מתכננים לקחת. בין אם אתם זוג צעיר או אנשים באמצע החיים המתכננים להשקיע בנדל”ן, כדאי לקבל ייעוץ וליווי מיועץ משכנתאות מוסמך. הוא יוכל להשוות בין ההצעות שקיבלתם ולכוון אתכם להצעה המשתלמת ביותר עבורכם. מדובר בייעוץ שיכול לחסוך לכם כסף רב במהלך השנים. 

יועץ משכנתאות מוסמך

יועץ משכנתאות מסייע לאנשים העומדים בפני החלטות נדל”ן בשלבים שונים של חייהם:

  • זוגות צעירים – זו כמעט ההחלטה החשובה ביותר בחיי זוג צעיר, רכישת הדירה הראשונה. מדובר בהשקעת כספים לא מבוטלת ובהתחייבות להחזר הלוואה לטווח ארוך. מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי כדי להבין את ההשלכות על החיים הפיננסיים של המשפחה ולקבל החלטה מתאימה.
  • שדרוג דירות – ברוב הפעמים מגיעה המשפחה להחלטה כי הם יכולים לעבור לדירה גדולה יותר, אך טרם סיימו לשלם את המשכנתא הראשונה. במקרה כזה יש לחשב את המסלול מחדש, כולל הלוואות קיימות והלוואות חדשיות.
  • נדל”ן עסקי – אנשים משקיעים בנדל”ן למטרות שונות, אך כדאי לקבל הדרכה וליווי לפני שמשקיעים כספים בפרויקטים שונים. יש לוודא את התשואה בטווח הקרוב והרחוק, בהתחשב בהלוואות שיש לקחת כדי לבצע את העסקה.

בכל המקרים הללו ואחרים בודק יועץ משכנתאות את מסלול ההלוואה המוצע לכם ומייעץ לכם על המשכנתא הטובה ביותר.

מסלולי משכנתא שונים

ככל תחום כלכלי אחר, גם תחום המשכנתאות נתון לתנודות ולשינויים. ראשית, סניפים שונים של אותו בנק יכולים להציע תנאים אחרים. משום כך גם אם קיבלתם הצעה מסניף אחד, ייתכן וסניף אחר יציע לכם הצעה טובה יותר. שנית, כדאי לדעת כי ניתן לבצע מו”מ על גובה הריבית, צעד משמעותי ביותר מבחינת ההחזר החודשי. לבסוף, יש לזכור כי הבנקים לא נותנים הלוואה עבור כל פרויקט. למשל, יש אתרים מסוימים של פרויקט למשתכן שבהם הבנקים נמנעים לתת משכנתא. לכן חובה לקבל ייעוץ מטעם יועץ משכנתאות לפי חתימה על כל חוזה של הדירה, כדי לא להיכנס להתחייבות כלכלית שאין באפשרותכם לעמוד בה.

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב בתחום הלוואות הדיור בישראל. אנו עומדים לרשות לקוחותנו בייעוץ וליווי לפני רכישת הדירה ובמהלכה. נשמח לקבוע עבורכם פגישת ייעוץ, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים