יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות


רכישה של דירה היא ההחלטה החשובה ביותר בחיי זוג צעיר. המיקום, סוג הנכס, גודלו וההלוואה שיש לקחת כדי לעמוד בסכום, הם אלה שקובעים את גובה ההחזר החודשי לשנים רבות. שלא כמו בעבר שבו זוגות נטלו את רוב ההלוואה באמצעות משכנתא לזכאים, הרי שהיום המצב הפוך. רוב ההלוואה היא פרטית ולמעשה מדובר בשוק חופשי שבו הבנקים וגורמים פיננסים אחרים מציבים תנאי הלוואה מגוונים. מומלץ מאוד לקבל שירות של יועץ משכנתאות לפני חתימה על הלוואה.

יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות הוא בעל ידע מקיף בשוק ההלוואות בישראל. יועץ מקצועי יוכל לכוון אתכם בנתונים רבים, כגון:

  • גובה הריבית – יש לדעת שניתן להתמקח עם הבנק על גובה הריבית. רבים מתפלאים אולם גם באותו בנק יציעו שני סניפים שונים ריבית שונה. אפשר להתמקח ואפשר לעבור סניף כדי לקבל תנאים טובים יותר.
  • סוג הפרויקט – כיום נוצר מצב בישראל ובו הבנקים לא מוכנים לתת הלוואה לכל פרויקט בניה. למשל, ישנם כמה מיקומים של פרויקט למשתכן שבהם הרוכשים יתקלו בקשיים רבים בקבלת משכנתא. הדבר נובע משיקולים פנימיים של הבנק בפרויקט הספציפי. משום כך חובה לקבל את הייעוץ עוד לפני שאתם חותמים על חוזה הרכישה.
  • סוגו המשכנתא – משום שכיום מדובר על משכנתא פרטית ולא על משכנתא לזכאים, יש הרבה סוגי משכנתאות. אין צורך להתפתות להצעה הראשונה שהבנק מציע ומומלץ לעשות חקר שוק כדי לקבל את המסלול המתאים לכם ביותר.

צחי גרוסמן יועץ משכנתאות

צחי גרוסמן מספק שירותי יעוץ משכנתא כבר שנים רבות ומלווה זוגות צעירים משלב הרכישה ועד לשלב החתימה על ההלוואה. מומלץ להגיע אלינו עוד לפני החתימה על חוזה הדירה, כדי לוודא שתקבלו הלוואה בתנאים הנוחים לכם. נוכל להשוות בין ההצעות שקיבלתם ולהמליץ לכם על ההצעה המתאימה ביותר.

אנו מלווים כל מי שמעוניין לקחת משכנתא. זוגות צעירים שזו הדירה הראשונה שלהם, זוגות המעוניינים למכור דירה ולרכוש דירה גדולה יותר, אנשים שמעוניינים למחזר משכנתא, קרי לשנות את תנאי ההחזר, זוגות פנסיונרים שמעוניינים ברכישה של דירה ובנטילה של משכנתא המתאימה לגילם ועוד.

אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעם חברת צחי גרוסמן יועץ משכנתאות יחזור אליכם עם פרטים נוספים. נשמח לעמוד לשירותכם בתהליך רכישת הדירה, כדי שתוכלו לקבל את ההצעה ההוגנת ביותר והמתאימה לכם ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים