יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות פרטי והיתרון מאחורי הייעוץ


אם אתם עומדים לעשות בקרוב את הצעד המשמעותי של קניית דירה למשפחה שלכם, הרי שאתם בוודאי מתרגשים. רוב האנשים לא קונים הרבה דירות בחיים שלהם, ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע מעבר להתרגשות אתם מרגישים מעט לחץ, כי בוודאי כל עולם המשכנתאות זר לכם כפי שהוא היה זר לכל אדם שעוד לא נכנס לעולם הזה. הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת זה שהיום עולם המשכנתאות יכול להציע לכם הרבה יותר מאשר מה שהוא הציע בעבר להורים שלכם שלקחו משכנתא, וזו גם הסיבה לבלבול הרב. לפעמים דווקא בגלל שיש כל כך הרבה אופציות אנשים מתחילים להרגיש אבודים, אך החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להתמודד עם הנושא הזה לבד. אתם יכולים לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי ולהזמין ממנו שירות, ואתם תראו שאם תיפנו אל יועץ מוביל ובעל ידע רב הרי שהייעוץ שלו יוכל להיות מאוד משמעותי מבחינתכם בעתיד.

מדוע חשוב לא לוותר על הייעוץ בתחום הזה?

העניין שאתם צריכים להבין זה שאולי היום אתם בני שלושים ומשהו, אך את המשכנתא שאתם חותמים עליה בימים אלו תצטרכו לשלם גם בעוד הרבה מאוד שנים. יש אנשים שלוקחים משכנתא לעשרים וחמש שנה, כך שאין ספק שמדובר על החלטה גורלית שאת ההשלכות שלה אתם תרגישו גם בעתיד. לכן חשוב ביותר לתכנן את הדברים ולבדוק איזה מסלול יוכל להתאים לכם בצורה הכי טובה על מנת שלא תצטרכו בעתיד להקפיא את תשלומי המשכנתא שלכם, ובשביל זה אתם צריכים לפנות אל יועץ. אתם יכולים להיות בטוחים שגם כל בנק שאליו תיפנו כדי לקבל ממנו ייעוץ בנוגע למשכנתא המועדפת עבורכם ישמח להעמיד לרשותכם יועץ, רק שהבנק יעמיד לרשותכם יועץ שיש לו אינטרס ברור. האינטרנט של יועץ מטעם הבנק הוא לגרום לבנק להרוויח כמה יותר מהמשכנתא שאתם לוקחים, ולכן תמיד עדיף לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי.

איך לבחור את היועץ הנכון?

ממש כפי שלא הייתם פונים ככה סתם אל כל עורך דין שאת השם שלו שמעתם או שראיתם את אתר האינטרנט שלו, כך גם לא כדאי לכם לפנות אל כל יועץ משכנתאות פרטי. הדרך הטובה ביותר לבחור את האדם שאליו אתם פונים היא לבדוק כל מה שאפשר אודותיו, כי לא כל אדם שמציג עצמו כיועץ הוא אדם שאכן יש לו מספיק ידע וניסיון. הניסיון בתחום הזה חשוב ביותר, כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים, ולכן כדאי לכם לבדוק מזה כמה שנים פועל בתחום האדם שאיתו אתם רוצים להתייעץ. מעבר לכל אלה, המלצות חמות של לקוחות אחרים תוכלנה לעזור לכם לבחור את היועץ שלכם, כך שבהחלט כדאי להשקיע בנושא הזה. מומלץ לבדוק היטב בידי מי אתם מפיקים את הזכות לייעץ לכם בנושא שיכול להיות כל כך משמעותי לגבי החיים שלכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19