יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות – איך הוא יכול לעזור לנו?


כאשר אנחנו חולים או כאשר הרכב שלנו מקולקל אנחנו נוהגים לפנות לבעל מקצוע בשביל לקבל עזרה להשבת הסדר לתקנו. באופן דומה כאשר המצב הכלכלי שלנו בכי רע, או כאשר אנחנו עומדים לפני קבלת החלטות משמעותית מבחינה כלכלית אנחנו חייבים לפנות לאיש מקצוע מומחה לקבלת עזרה ותמיכה. יועץ משכנתאות יכול לעזור לנו להחליט אם כדאי לנו לקחת משכנתא ובכלל לקנות בית או דירה. הוא יסייע לנו לברר מהם מקורות המימון שלנו והאם אנחנו זכאים לעזרה מהמדינה ולפטור ממסים מסיומים בשל מצב בריאותי שלנו, מיקום הדירה, העובדה ששירתנו בצבא ועוד. לפני שאנחנו עושים צעד גדול כל כך כמו קניית בית אנחנו חייבים להתייעץ עם מומחה אשר יאיר לנו את הנקודות החשובות ויאפשר לנו לקבל את ההחלטה מתוך מודעות, צלילות ובהירות מחשבתית (וגם פעמים רבות בהירות רגשית).

יועץ משכנתה ולקיחת משכנתה שנייה לבית שני….

פעמים רבות אנחנו רוצים לעבור דירה. נכון, שיש לנו דירה משלנו בבעלות פרטית (שאנחנו משלמים עליה עדיין בעזרת משכנתה), אבל אנחנו רוצים לגור בשכונה טובה יותר או בעיר טובה יותר. אנחנו רוצים להתקרב להורים שלנו (או להתרחק מהם) ואנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו על ידי מעבר לבית או דירה גדולים יותר וטובים יותר. בדיוק בגלל זה כדאי לנו להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני שאנחנו לוקחים משכנתה שנייה על בית שני. לקיחת משכנתא נוספת לבית נוסף היא צעד מסוכן מאוד מבחינה כלכלית. בשביל שנעשה את הצעד הזה אנחנו חייבים להיות בטוחים ביציבות הכלכלית שלנו ושל המשפחה שלנו. אנחנו חייבים לדעת בוודאות (ככל הניתן) שמקום העבודה שלנו מובטח ושאנחנו יכולים להחזיר את התשלומים הכבדים הללו. בשביל שנעשה זאת אנחנו צריכים לקבל ייעוץ והכוונה. יועץ משכנתאות יעשה בדיוק את זה.

סיכום – או למה לא שווה לקחת סיכון וכדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות?

לסיכום, ניתן לומר שאף אחד מאתנו לא אוהב לקחת סיכונים מיותרים – לפחות בכל מה שקשור לכסף. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהעתיד שלנו בטוח מבחינה כלכלית אנחנו חייבים להתייחס בזהירות רבה לכל הנושא של המשכנתאות. המשבר הכלכלי שהיה לפני מספר שנים בארצות הברית הוכיח לכולנו שקל מאוד אולי לקחת משכנתה אבל קשה יותר לעמוד בתשלומים שלה ולהחזיר אותה. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שנוכל להחזיר את המשכנתה שלנו אנחנו חייבים לקיים כלכלת משפחה חסכונית והגיונית. יועץ המשכנתה אולי יעזור לנו לדעת מהם התנאים הטובים ביותר ללקיחת משכנתה, אבל הוא גם יסייע לנו ללמוד להתנהל בצורה נכונה יותר מבחינה כספית. היועץ יסייע לנו לדעת מהי ההוצאה החודשית שלנו כמשפחה ואיזה אחוז מתוכה יכולה המשכנתה שלנו. היועץ יסייע לנו לדעת מהי הדרך הטובה ביותר שתאפשר לנו גם לקחת משכנתה שפויה וגם לנהל אורח חיים גבוהה ונוח מאוד.

לא כדאי לנו לקחת משכנתה מבלי שהתייעצנו קודם עם יועץ שמתמחה בתחום זה. תחום המשכנתאות הוא תחום מורכב מאוד ועשיר בפרטים וחוקים בנקאיים. אם אנחנו לא רוצים להסתכן כדאי לנו לקבל כל עזרה שנוכל ולהיות מחושבים בפעולות שלנו. חישוב וזהירות יאפשרו לנו ליהנות מבית מרווח ונעים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים