יועץ משכנתאות פרטי

חברה לייעוץ משכנתאות תסייע לך לקבל החלטה נכונה


אחרי שנים שבהן חיכית לאהבת חייך החלטת בסופו של דבר לא להמשיך לחכות ופשוט לקנות דירה? אם כך, את בוודאי מבינה שהאופציות שעומדות לפנייך שונות מאשר האופציות שעומדות בפני זוג. העניין שצריך להבין הוא שדרישות בישראל עולות לא מעט בשנים האחרונות, ולכן אפילו אם את עובדת כבר למעלה מעשר שנים עדיין לא בטוח שצברת מספיק כסף כדי להצליח לקנות דירה. יכול להיות אפילו שההורים שלך יעזרו לך קצת או קרובי משפחה אחרים, אך האם את באמת יכולה לקנות דירה מבלי לקחת משכנתא? ברוב המקרים אפילו זוגות שבהם שני בני הזוג עובדים מזה שנים רבות עדיין אי אפשר לחלום על דירה בלי משכנתא, ולכן חשוב ביותר שתדעי דבר או שניים על התחום הזה. אין כוונת הדברים שאת צריכה לעשות קורס שעוסק במשכנתאות כדי להבין מה מציעים לך הבנקים השונים, אבל בהחלט כדאי לך להיוועץ עם חברת ייעוץ משכנתא לפני שאת חותמת על הלוואה גדולה כל כך.

מדוע חשוב להתייעץ?

האמת היא שאפילו אם את מגיעה מתחומי הכלכלה השונים ואפילו אם יש לך רקע בתחום הזה, עדיין לא כדאי לך לוותר על פניה אל חברה לייעוץ משכנתאות. חברה כזאת יכולה לבדוק מה הנתונים ההתחלתיים שלך, כלומר כמה את מרוויחה בחודש וכמה תוכלי להחזיר לבנק, והיא גם תוכל לבדוק ביחד איתך מה ההון העצמי שלך. תרומתו של ייעוץ עם חברה שעוסקת בתחום הזה היא בכך שהחברה תוכל להתאים לך את המסלול הטוב ביותר, כי כמו שאת בוודאי יודעת, יש היום הרבה סוגים של משכנתאות. חשוב שתדעי שאם את לוקחת משכנתא לבד הרי שהבנק יעדיף לתת לך סכום נמוך יותר ואולי גם בתנאים שונים, וחשוב שתתייעצי עם אנשי מקצוע מובילים כדי שתדעי איפה את עומדת.

לאיזו חברת לייעוץ משכנתא כדאי לך לפנות?

בכל עיר בישראל יש חברה לייעוץ משכנתאות שתוכל לסייע לך ותוכל לספר על האופציות הקיימות, אך לא מכל חברה שעוסקת בתחום הזה היית רוצה לקבל שירות. החברות המקצועיות ביותר הן כאלה שעובדים בהן יועצים שעוסקים בתחום הזה מזה שנים, כי אם יש תחום שבו הניסיון חשוב זה תחום המשכנתאות. חשוב שתדעי שיש הרבה קורסים לייעוץ משכנתא שאנשים עושים, אך לפנות אל אדם שזה עתה סיים את הלימודים בתחום ולא עסק בו מעולם זה מיותר. את צריכה לברר כמה שיותר פרטים אודות החברה שאליה את פונה, כי הדבר החשוב ביותר הוא לדעת שאת נמצאת בידיים טובות. יועצי המשכנתא שלך צריכים לראות את טובתך לנגד עיניהם ולא את מה שירוויח מהמשכנתא שלך הבנק, ולכן להתייעץ בבנק זה לא מספיק טוב. כדאי שתיפני אל חברת לייעוץ משכנתאות עוד לפני שאת רואה דירות כי זה שלב חשוב ביותר בקניית הדירה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19