יועץ משכנתאות פרטי

חברה לייעוץ משכנתא – הדרך שלך להלוואה משתלמת


חברה לייעוץ משכנתא – היתרון שבשרות

כאשר מדברים על דירת מגורים להשכרה או רכישה, עולות כמה וכמה שאלות. האם להמשיך ולספק את הכסף להשכרת הדירה או שאולי להתקדם ולהשתמש בהון אישי בכדי לרכוש משהו משלכם. רוב האנשים אינם מצליחים לעמוד בתשלומים של קניית דירה בפעם אחת ומכאן שהם תרים אחר אלטרנטיבות רכישה נכונות. מדוע חשוב לברור חברות המספקות ייעוץ משכנתא? מה הבדל בין לקיחת משכנתא באופן עצמאי לבין לקיחת משכנתא באמצעות יועץ מוסמך? במאמר הבא נסקור את יתרונות האיש אשר יוכל לייעץ לכם נכונה.

ייעוץ משכנתאות ותפקידה הגוף המלווה

מה תפקידה של חברה לייעוץ משכנתאות? לפני שאתם ניגשים לקחת משכנתא לבד, ראוי שתשאלו את עצמכם האם אתם בקיאים בדבר. ראשית, יהיה עליכם לבצע ניתוח עסקה. ניתוח העסקה קשור בבירור תמהיל העסקה וחשיפה להוצאות נלוות מפורטות- כאמור, אינדיקציה לכסף הנדרש להליך. שלב נוסף מתייחס לתכנון תמהיל המשכנתא ועוסק בעיקר ביכולת לחסוך כמה שיותר כסף על תשלומי המשכנתא לטווח הארוך. כמו כן, הענקת אפשרות של שינויים לאורך נקודות הזמן.

בירוקרטיה, מו”מ בנקאי ותאומים אחרונים

השלבים האחרונים לרכישת משכנתא באמצעות חברת ייעוץ מקצועית באים לידי ביטוי גם על סנכרון מלא ומקצועי באשר להתעסקות בבירוקרטיה הגוזלת המון זמן. כאן למעשה יעניק לכם היועץ את כל השירות לרבות הגשת מסמכים הקשורים בבקשת המשכנתא ביותר משני בנקים למשכנתאות תוך כדי ביסוס מלא בניירת. גם את מו”מ בין הבנקים יעניק גוף זה ונוכח כך יוביל אתכם גם אחר נטילת המשכנתא. כאמור, יש לא מעט גופים שלאחר נטילת המשכנתא משאירים את הלקוח אל מחוץ לכותלי השירות וכאן למעשה מדברים על חברת ייעוץ אשר יכולה להעניק תמיכה וייעוץ לפני ואחרי לקיחת ההחלטות בפועל ובפרט, לאחר קבלת הנכס עצמו. שלב נוסף המהווה יתרון בבחירת ייעוץ נכון קשור גם בתיאום בין גופים. שירותי ייעוץ משכנתאות מעניק תיאום נכון בין עורכי דין לבין בנקים, שמאנים ואפילו טאבו. אלו הם למעשה מקבץ של יתרונות אשר מציע גוף זה וכך למעשה ניתן לחסוך עלויות בתחילת ההליך ובפרט, לטווח הארוך.

משכנתא זה תהליך שמצריך בגרות והרבה אחריות, מאחר שלא מדובר בהלוואה קטנה שיש לפרוע תוך מספר חודשים, אלא הלוואה לטווח הארוך שתלווה את הלווה במשך שנים בתקופות שונות בחייו. חשוב להיערך מראש לקראת המשכנתא ולהכין את השטח היטב, כך שלא יצוצו בעיות על פני השטח ויאלצו אותנו להתמודד עם סיטואציות לא קלות כגון חובות שעלולות להגיע למצב של הוצאה לפועל ועיקולים. בכדי להיות בטוחים ולבחור באופציה הנוחה ביותר, מומלץ להתייעץ עם חברה לייעוץ משכנתאות, שתלווה אתכם במהלך התהליך, תסייע לכם ללמוד כיצד לבחור באופציות החכמות וכן תבנה עמכם תמהיל משכנתא משתלם ונוח לכיסכם האישי. גם את חברת הייעוץ יש לבחור בקפידה, כך שלא תהיו שבויים של אינטרסים אישיים. כל עוד החברה בה אתם בוחרים מתנהלת באופן פרטי ונפרד מהגוף הפיננסי שמאפשר לכם את המשכנתא, עשיתם טוב. גרוסמן ייעוץ פיננסי מציע לכם ייעוץ אישי עד הבית, כך שלא תצטרכו למצוא את הזמן לצאת, אלא לשבת לקפה עם היועץ ולאפשר לו לעשות עבורכם את כל העבודה הקשה.

משכנתא משתלמת

חברה לייעוץ משכנתאות תאתר עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר, על פי התנאים שתציבו מראש וכמובן בהסתמכות על המחקר הפיננסי שלכם. כשבוחרים מסלול משכנתא חשוב להעלות על הדף את כל ההכנסות ואת כל ההוצאות, כולל הוצאות עתידיות שידוע מראש עליהן, כמו כוונה להרחיב את התא המשפחתי, מה שבאופן אוטומטי יגדיל את ההוצאות. כאשר כל הפרטים הנחוצים יהיו זמינים עבור היועץ הפיננסי, הוא יוכל לחשב את הסכום אותו הלווה יהיה מסוגל להחזיר בכל חודש באופן קבוע. כמו כן, היועץ יסייע לכם לבחור במסלול שמותאם לאורח החיים שלכם, כך שאם תצטרכו לעשות שינויים בעתיד וכן לבחור במחזור משכנתא, האופציה הזו תתאפשר ללא תשלום קנס.

בחירת חברה לייעוץ משכנתאות

ישנם אינספור יועצי משכנתאות, אך לא כל חברה לייעוץ משכנתאות עובדת באופן נפרד מהבנק, ללא אינטרסים אישיים שיאלצו אתכם לבחור במסלול מסוים, שיטיב יותר עם הבנק ולא עמכם. יש שיקולים רבים בבחירת הגוף הפיננסי וכן בבחירת תמהיל המשכנתא ומאחר שלא לכולנו יש את הידע המקצועי בכל הנוגע למשכנתא, אין ספק כי חברה לייעוץ משכנתאות היא הפתרון היחיד. בין היתר הפרמטר החשוב מכול הוא שהיועצים הפיננסיים מכירים את העולם הפיננסי היטב ויש להם ניסיון רב בהתמקחות ובהתנהלות מול פקידי הבנק ומול הדרג הבכיר, מה שמקנה להם את היתרון בניהול משא ומתן ראוי, שיאפשר להם להשיג ללקוח את תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר. חשוב להימנע מביקור עצמאי בבנק, לפני שקיבלתם ייעוץ מקצועי והדרכה, מאחר שאתם מהווים פיתיון קל עבור הבנקאים, שיאכלו אתכם ללא מלח וישכנעו אתכם לחתום על משכנתא עם תנאים נוחים לכאורה, אך את האותיות הקטנות הם לא יחשפו בפניכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים