יועץ משכנתאות פרטי

זכאות למשכנתא


מומלץ לברר זכאות למשכנתא כדי שתוכלו לבחור את מסלול ההלוואה הנוח ביותר עבורכם. אנשים חושבים שמשכנתא היא תחום אחיד, בעל תנאים אחידים בכל הבנקים ובכל הסניפים. בפועל, מדובר על מוצר כמו כל מוצר ואפשר ורצוי להתמקח כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר. אף אם אתם סבורים שאתם לא זכאים למשכתנא מסיבות שונות, בצעו בירור עם איש מקצוע, כי אולי תופתעו ותוכלו להגשים את החלום שלכם לרכוש דירה.

זכאות למשכנתא

זכאות למשכנתא
בירור זכאות למשכנתא

זכאות למשכנתא ניתנת לאוכלוסיה מגוונת:

  • פנסיונרים – אנשים סבורים שאם הגיעו לגיל מסוים הם אינם זכאים יותר למשכנתא, כי הם מקבלים פנסיה ולא משכורת. אולם זו טעות, אף אנשים מבוגרים זכאים למשכנתא ויכולים להשקיע כספים עם הלוואה בנכס, לטובתם ולטובת הדורות הבאים.
  • משכנתא לזכאים – אמנם זהו מסלול פחות מבוקש, אך רבים עדיין עונים על ההגדרה של משכנתא לזכאים. הדבר תלוי כמובן אם אתם עוברים את סף הדרישות ואם צברתם את הנקודות הנדרשות לקבלת משכנתא זו.
  • עולים חדשים, אנשים עם מוגבלות – אוכלוסיה נרחבת יכולה לקבל משכנתא בתנאים מסוימים ומומלץ לברר זאת. כמובן שיש לערוך זאת בצורה מסודרת ועם כל האישורים הנדרשים.

ייעוץ מקצועי יחסוך לכם עוגמת נפגש רבה ויאפשר לכם לקנות דירה בדרך אחראית ושקולה.

כיצד לברר זכאות למשכנתא?

כמובן שהנושא נדון באתרים רבים, הן פורמלים והן לא פורמליים. אולם הטוב ביותר הוא לקבל ייעוץ משכנתא מקצועי. בחירה של מסלול משכנתא טוב משתנה ממשפחה למשפחה, ולא כל מסלול שמתאים למשפחה אחת יתאים בהכרח למשפחה אחרת. הדבר תלוי בגובה סכום הבסיס שיש ברשותכם, המשכורת שאתם משתכרים, גובה ההחזר החודשי שאתם מעוניינים להפריש, האם יש ברשותכם נכסים נוספים ועוד.

נציגי משרדו של צחי גרוסמן ישמחו לקבוע אתכם פגישה כדי לדון על זכאות למשכנתא ועל המסלול המתאים לכם. דעו כי אפשר להשיג תנאים אחרים אף באותו בנק, תלוי בסניף שממנו מבקשים. אפשר גם להתמקח על גובה הריבית ובכך להקל רבות על ההחזר החודשי.

אל תתפתו לחתום על חוזה, אטקרטיבי ככל שיהיה, בלי שקיבלתם לפני כן ייעוץ משכנתא. יש בנקים שלא נותנים הלוואות על פרויקטי נדל”ן מסוימים ולכן חובה לקבל ייעוץ אחראי לפני חתימה על כל חוזה.

התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

אולי יעניין אתכם גם:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19