יועץ משכנתאות פרטי

זכאות למשכנתא


מומלץ לברר זכאות למשכנתא כדי שתוכלו לבחור את מסלול ההלוואה הנוח ביותר עבורכם. אנשים חושבים שמשכנתא היא תחום אחיד, בעל תנאים אחידים בכל הבנקים ובכל הסניפים. בפועל, מדובר על מוצר כמו כל מוצר ואפשר ורצוי להתמקח כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר. אף אם אתם סבורים שאתם לא זכאים למשכתנא מסיבות שונות, בצעו בירור עם איש מקצוע, כי אולי תופתעו ותוכלו להגשים את החלום שלכם לרכוש דירה.

זכאות למשכנתא

זכאות למשכנתא
בירור זכאות למשכנתא

זכאות למשכנתא ניתנת לאוכלוסיה מגוונת:

  • פנסיונרים – אנשים סבורים שאם הגיעו לגיל מסוים הם אינם זכאים יותר למשכנתא, כי הם מקבלים פנסיה ולא משכורת. אולם זו טעות, אף אנשים מבוגרים זכאים למשכנתא ויכולים להשקיע כספים עם הלוואה בנכס, לטובתם ולטובת הדורות הבאים.
  • משכנתא לזכאים – אמנם זהו מסלול פחות מבוקש, אך רבים עדיין עונים על ההגדרה של משכנתא לזכאים. הדבר תלוי כמובן אם אתם עוברים את סף הדרישות ואם צברתם את הנקודות הנדרשות לקבלת משכנתא זו.
  • עולים חדשים, אנשים עם מוגבלות – אוכלוסיה נרחבת יכולה לקבל משכנתא בתנאים מסוימים ומומלץ לברר זאת. כמובן שיש לערוך זאת בצורה מסודרת ועם כל האישורים הנדרשים.

ייעוץ מקצועי יחסוך לכם עוגמת נפגש רבה ויאפשר לכם לקנות דירה בדרך אחראית ושקולה.

כיצד לברר זכאות למשכנתא?

כמובן שהנושא נדון באתרים רבים, הן פורמלים והן לא פורמליים. אולם הטוב ביותר הוא לקבל ייעוץ משכנתא מקצועי. בחירה של מסלול משכנתא טוב משתנה ממשפחה למשפחה, ולא כל מסלול שמתאים למשפחה אחת יתאים בהכרח למשפחה אחרת. הדבר תלוי בגובה סכום הבסיס שיש ברשותכם, המשכורת שאתם משתכרים, גובה ההחזר החודשי שאתם מעוניינים להפריש, האם יש ברשותכם נכסים נוספים ועוד.

נציגי משרדו של צחי גרוסמן ישמחו לקבוע אתכם פגישה כדי לדון על זכאות למשכנתא ועל המסלול המתאים לכם. דעו כי אפשר להשיג תנאים אחרים אף באותו בנק, תלוי בסניף שממנו מבקשים. אפשר גם להתמקח על גובה הריבית ובכך להקל רבות על ההחזר החודשי.

אל תתפתו לחתום על חוזה, אטקרטיבי ככל שיהיה, בלי שקיבלתם לפני כן ייעוץ משכנתא. יש בנקים שלא נותנים הלוואות על פרויקטי נדל”ן מסוימים ולכן חובה לקבל ייעוץ אחראי לפני חתימה על כל חוזה.

התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

אולי יעניין אתכם גם:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים