יועץ משכנתאות פרטי

האם מגיעה לכם משכנתא לעולים חדשים


אין ספק שאחד מהדברים המורכבים ביותר שאדם שיכול להחליט לעשות בחייו, בין אם הוא עושה את זה לבד ובין אם הוא עושה את זה עם משפחתו, זה לשנות את אזור המגורים לו ולעבור לחיות בארץ אחרת. ככל שאנחנו עושים את זה בגיל מבוגר יותר זה עלול להיות קשה יותר, אך במקרה של מדינת ישראל גם לא מעט הטבות. כלומר, אנשים שהם עולים חדשים מקבלים סל הטבות כשהם מגיעים לארץ, כי ברור למדינה שללא עזרה אותם עולים חדשים יתקשו מאוד לבנות כאן את חייהם. חלק מאותן ההטבות קשורות לנושא של קניית דירה, כי רוב האנשים שמגיעים מחו”ל והופכים להיות עולים חדשים לא באמת יוכלו לקנות לעצמם דירה ללא משכנתא לעולים חדשים.

איך מקבלים את ההטבות ברכישת דירה

כאשר מדברים על משכנתא לעולים חדשים למעשה מדברים על הטבות שכוללות בדרך כלל ריבית קבועה בת 3%, אך לא בכך די, כי גם בנושא של פריסת התשלומים יש הטבה. לרוב מדובר על פריסה על פני 25 שנים ויש גם אפשרות לפירעון מוקדם מבלי שיהיה על העולה החדש לשלם קנסות. על כל ההטבות האלה מגיעים הבנקים השונים ומוסיפים עוד ועוד הטבות, מה שאומר שבסופו של דבר כל אדם שיש לו אפשרות לקבל הטבה כזאת ישמח מכך מאוד. כעת בוודאי תרצו לדעת איך מקבלים את ההטבות האלה ומי בדיוק נחשב לעולה חדש שיוכל לקבל אותן, והתשובה לכך פשוטה: כל מי שיש לו תעודת עולה חדש. כל אדם שעולה לארץ מקבל תעודת עולה חדש, ועם התעודה הזאת הוא יוכל לזכות לקבל הטבות שונות, בין אם זה בנושא המשכנתא ובין אם זה בכל תחום אחר של החיים בישראל.

האם כל העולים החדשים יקבלו את אותן ההקלות?

חשוב ביותר להיות מודעים לכך שכאשר דנים בסוגיה של משכנתא לעולים חדשים יש כמובן תנאים שונים ויש נקודות זכות שונות. נקודות הזכות יכולות להיות מושפעות מגורמים שונים כמו השאלה איפה קונה העולה החדש את הדירה, כי במידה ומדובר על מקום שנחשב לאזור פיתוח הרי שההקלות תהיינה גדולות יותר. כמו כן, גם הוותק בארץ הוא עוד פרמטר שיכול להשפיע על רמת ההקלות שכל אדם יוכל לקבל כשהוא נחשב עולה חדש ולכן חשוב לברר את כל הדברים האלה לעומק. אחד מהמאפיינים העיקריים של העולים החדשים זו העובדה שלא קל להם להתמודד עם השפה, ולכן חשוב ביותר לדעת שי מי שיוכל לעזור לכם אם זה גם המצב שלכם. אתם לא באמת יכולים להיות מודעים לכל מה שמגיע לכם לבד, ולכן כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית שזו העבודה שלה. אצל חברה מקצועית שעוסקת בתחום הזה תוכלו לקבל תשובות להרבה שאלות בנושא של משכנתאות והקלות לעולים חדשים ולא כדאי לוותר על שירות כזה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים