יועץ משכנתאות פרטי

האם מגיעה לכם משכנתא לעולים חדשים


אין ספק שאחד מהדברים המורכבים ביותר שאדם שיכול להחליט לעשות בחייו, בין אם הוא עושה את זה לבד ובין אם הוא עושה את זה עם משפחתו, זה לשנות את אזור המגורים לו ולעבור לחיות בארץ אחרת. ככל שאנחנו עושים את זה בגיל מבוגר יותר זה עלול להיות קשה יותר, אך במקרה של מדינת ישראל גם לא מעט הטבות. כלומר, אנשים שהם עולים חדשים מקבלים סל הטבות כשהם מגיעים לארץ, כי ברור למדינה שללא עזרה אותם עולים חדשים יתקשו מאוד לבנות כאן את חייהם. חלק מאותן ההטבות קשורות לנושא של קניית דירה, כי רוב האנשים שמגיעים מחו”ל והופכים להיות עולים חדשים לא באמת יוכלו לקנות לעצמם דירה ללא משכנתא לעולים חדשים.

איך מקבלים את ההטבות ברכישת דירה

כאשר מדברים על משכנתא לעולים חדשים למעשה מדברים על הטבות שכוללות בדרך כלל ריבית קבועה בת 3%, אך לא בכך די, כי גם בנושא של פריסת התשלומים יש הטבה. לרוב מדובר על פריסה על פני 25 שנים ויש גם אפשרות לפירעון מוקדם מבלי שיהיה על העולה החדש לשלם קנסות. על כל ההטבות האלה מגיעים הבנקים השונים ומוסיפים עוד ועוד הטבות, מה שאומר שבסופו של דבר כל אדם שיש לו אפשרות לקבל הטבה כזאת ישמח מכך מאוד. כעת בוודאי תרצו לדעת איך מקבלים את ההטבות האלה ומי בדיוק נחשב לעולה חדש שיוכל לקבל אותן, והתשובה לכך פשוטה: כל מי שיש לו תעודת עולה חדש. כל אדם שעולה לארץ מקבל תעודת עולה חדש, ועם התעודה הזאת הוא יוכל לזכות לקבל הטבות שונות, בין אם זה בנושא המשכנתא ובין אם זה בכל תחום אחר של החיים בישראל.

האם כל העולים החדשים יקבלו את אותן ההקלות?

חשוב ביותר להיות מודעים לכך שכאשר דנים בסוגיה של משכנתא לעולים חדשים יש כמובן תנאים שונים ויש נקודות זכות שונות. נקודות הזכות יכולות להיות מושפעות מגורמים שונים כמו השאלה איפה קונה העולה החדש את הדירה, כי במידה ומדובר על מקום שנחשב לאזור פיתוח הרי שההקלות תהיינה גדולות יותר. כמו כן, גם הוותק בארץ הוא עוד פרמטר שיכול להשפיע על רמת ההקלות שכל אדם יוכל לקבל כשהוא נחשב עולה חדש ולכן חשוב לברר את כל הדברים האלה לעומק. אחד מהמאפיינים העיקריים של העולים החדשים זו העובדה שלא קל להם להתמודד עם השפה, ולכן חשוב ביותר לדעת שי מי שיוכל לעזור לכם אם זה גם המצב שלכם. אתם לא באמת יכולים להיות מודעים לכל מה שמגיע לכם לבד, ולכן כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית שזו העבודה שלה. אצל חברה מקצועית שעוסקת בתחום הזה תוכלו לקבל תשובות להרבה שאלות בנושא של משכנתאות והקלות לעולים חדשים ולא כדאי לוותר על שירות כזה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19