יועץ משכנתאות פרטי

דברים שכדאי לדעת על הערכה וייעוץ משכנתאות


לקנות דירה זה חלום של כל זוג נשוי, כך שאפשר להבין אתכם אם גם אתם רוצים לרכוש לעצמכם נכס. דירה זה ביטחון לשנים רבות וזה יכול להיות גם הרבה יותר כלכלי מאשר לשכור דירות לאורך שנים, אך מצד שני, ברור שלא כל אחד מאיתנו יוכל לרכוש דירה. העניין הוא שמחירי הדיור בישראל מאוד גבוהים והמשכורות לא מספיק נוחות, ולכן לא מעט אנשים נאלצים לעבוד שנים רבות עד שהם יכולים להרשות לעצמם להגשים את החלום הזה. כמו כן, ברוב המקרים עדיין הזוג הצעיר צריך עזרה מההורים וגם משכנתא מהבנק, כך שמה הפלא שהתחום של הערכות וייעוץ משכנתאות הפך להיות פופולארי וחשוב כל כך? לכן, אם גם אתם רוצים לרכוש דירה בקרוב כדאי שתדעו שאתם לא חייבים לדבר עם יועץ המשכנתאות של הבנק, כי אתם יכולים גם לעשות את זה באופן פרטי וכך תבחרו מסלול משכנתא שיתאים לכם יותר.

הערכות וייעוץ משכנתאות פרטי

כפי שהוזכר לעיל, בכל בנק שאליו תיכנסו יחכה לכם יועץ משכנתאות שיוכל לסייע לכם להבין מה מתאים לכם יותר ואיזה סוגים של מסלולי משכנתא קיימים. עם זאת, חשוב להבין מה האינטרס של אותו יועץ משכנתאות, כי למעשה הוא רואה לנגד עיניו את טובת הבנק ואת הרווח של הבנק ולא את החיסכון של הלקוח. זו הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות פרטי בכל מה שקשור למשכנתא שלכם, כי אם תעשו את זה באופן פרטי תוכלו להיות בטוחים בכך שהאינטרס שלכם זה הדבר החשוב ביותר למי שאליו אתם פונים. מעבר לכך, כשפונים לקבלת שירות פרטי בתחום הזה אפשר ליהנות ממלוא תשומת הלב, מה שאומר שהעזרה בהתאמת מסלול המשכנתא תהייה טובה ויעילה יותר.

מה כוללים שירותי הערכות וייעוץ משכנתא?

חלק ממה שכולל שירות כזה הוא ההסתכלות עליכם, ולא מדובר רק על המצב הכלכלי ההתחלתי שלכם. כלומר, זה שאולי עבדתם עשר שנים והצלחתם לחסוך הון מסוים זה טוב ויפה, ממש כפי שזה נהדר שההורים שלכם נתנו לכם מתנה קטנה לקניית דירה. עם זאת, אתם עדיין זקוקים למשכנתא והגיע הזמן שכולנו נבין שאת המשכנתא צריך לתכנן. הערכות וייעוץ בתחום המשכנתאות כוללים גם את החשיבה קדימה, כי אומנם צפוי שבעתיד ההוצאות שלכם תגדלנה אך כך גם ההכנות. כלומר, אם זוג צעיר רוצה לקנות היום דירה ואין לו ילדים, צריך לבחור את מסלול המשכנתא בהתאם להנחה שבעתיד המשפחה תתרחב, אם זה אכן רצון הזוג. כל הדברים האלה יכולים להשפיע על השאלה כמה תוכלו להחזיר בכל חודש לבנק, וזו הסיבה לכך שכדאי לעשות הערכה ולפנות לקבל ייעוץ מקצועי בתחום. מעבר לכך שההוצאות שלכם עשויות לגדול בגלל הרחבת המשפחה, גם ההכנסות שלכם תהייה יותר משמעותיות ולכן זה עוד דבר שצריך לקחת בחשבון. רק אם יהיה מי שיישב אתכם ויעזור לכם להבין מהן כל האופציות שעומדות מולכם יהיה לכם הרבה יותר קל להבין איזה מסלול של משכנתא אתם רוצים. שווה להשקיע בכל הנושא הזה כי מדובר על חיסכון משמעותי ביותר בהחזרי המשכנתא שתיקחו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים