צחי גרוסמן – אודות

צחי גרוסמן
צחי גרוסמן

אודותיי צחי גרוסמן – ייעוץ וליווי משכנתאות

עומדים לפני הרכישה של הבית הראשון שלכם וזקוקים להכוונה מקצועית? החלטתם להשקיע בנכס חדש אבל אתם לא בטוחים שזהו הצעד הנכון עבורכם? הגיע הזמן שנערוך הכרות!

שמי הוא צחי גרוסמן ותפקידי לדאוג שתזכו לשקט הנפשי לו אתם ראויים. בעזרתי, כל החלטה שתיקחו תהיה ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם וכל צעד שתעשו יהיה צעד מושכל ונבון שמתאים למסלול החיים המתוכנן שלכם.

נעים להכיר

אני בוגר תואר שני במנהל עסקים למנהלים בהנדסה פיננסית ומימון ובעל תעודת יועץ השקעות. מאחורי ניסיון רב ומגוון בניהול סיכונים והיכרות עם המערכת. הידע הפיננסי שלי מעמיק ונרחב, וכל לקוח שלי זוכה להסברים מפורטים על המצב שהוא עומד מולו ועל דרכי הפעולה האפשריות הניצבות בפניו.

לאחר כמעט עשור של עבודה בנקאית ענפה שכללה בין היתר מסחר במטבע חוץ, ניהול תיקים ליועצי השקעות, שיווק ומכירות של קרנות נאמנות, החלטתי להתמקד בתחום המשכנתאות.

אני מאמין כי משכנתא היא הזדמנות אמיתית שניתנת לנו על מנת שנוכל לממש את חלום הבית שלנו. היכולת שלנו לגשת לבנק ולקבל הלוואה בריבית נמוכה כדי לרכוש נכס אינה ברורה מאליה כלל וכלל. עם זאת, כמו לא מעט ברכות אחרות שנפלו בחלקנו, התנהלות לא נכונה ולא מקצועית עלולה להיות הרת אסון עבור המשפחה.

האיש שבפנים

בתור מומחה שהתחיל את דרכו המקצועית בעבודה במערכת הבנקאית, אני מודע היטב לחסרונות הרבים שיש לעבודה מולה. אני נמצא כאן כדי להוות אלטרנטיבה לערכי המערכת הבנקאית ולשיטת העבודה שלה. המטרה שלי היא להביא לכך שכל אחד מכם יזכה במסלול האופטימאלי עבורו על מנת שיוכל לחסוך כמה שיותר כסף במהלך הדרך.

אני דוגל בשיטת עבודה שמתבססת על שקיפות מוחלטת על מנת שהלקוחות שלי יוכלו לראות את התמונה בכללותה ולהחליט החלטות מושכלות בלבד. זו הסיבה שהלקוחות שלי מרגישים רגועים, גם לנוכח החלטות גורליות ולא פשוטות. כמו כן בניגוד ללא מעט יועצים בתחום, הניסיון שלי כולל עבודת שטח רבה ולא רק עבודה משרדית ולכן הראיה שלי רחבה יותר. בנוסף, אני מאמין בשיתוף פעולה רב מקצועי עם מומחים מתחומים שונים הנוגעים לתחום המשכנתאות ולעתים קרובות עובד בשיתוף פעולה עם קולגות שמסוגלים להעניק לי וללקוחותיי תמונת מצב בהירה וכוללת יותר.

הניסיון הרב שלי בתוך המערכת הבנקאית מסייע לי גם ליצור קשר עם גורמים פיננסים ובנקאיים רבים והיכולת שלי ליצור קשרים חדשים לטובתו של כל לקוח היא גבוהה ביותר.

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון לקראת רכישת הנכס שלכם. השירות שלי ניתן ברמה ארצית ולכן לא משנה היכן אתם נמצאים, צרו איתי קשר בהקדם ואשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ ראשונית שתבהיר לכם מעל לכל צל של ספק, שאתם נמצאים בידיים טובות.

 

אתם מוזמנים לפנות אליי באמצעות טופס יצירת הקשר באתר זה או ישירות לטלפון הרשום באתר.

אשמח לעמוד לרשותכם,

צחי גרוסמן